İndirim başladı! Hangi ürünlerde indirim var?

Trendyol indirimleri başladı. İndirimli ürünlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar hangi ürünlerde indirim olduğunu araştırıyor ve bu fırsattan yararlanmak istiyor. İşte ayrıntılar.

İndirim başladı!  Hangi ürünlerde indirim var?

 

Trendyol 9-10-11 Kasım'a özel büyük indirim günleri başlattı. Kozmetikten mobilyaya; giyimden elektronik eşya birçok üründe indirim var. Black Friday öncesi indirimden yararlanmak isteyen vatandaşlar şimdi ürünleri araştırmaya başladı.

 

Trendyol uygulaması nereden indirilir?

Türkiye’nin dört yanında kargo yolu ile ürün ulaştıran Trendyol 9-10-11 Kasım tarihlerinde büyük bir indirim kampanyası düzenliyor. Trendyol uygulamasını indirerek, indirimli ürünlere sahip olabilirsiniz. Apple kullanıcıları App Store’dan ve Android kullanıcıları da Play Store’a girerek ücretsiz şekilde Trendyol uygulamasını indirebilir.

 

 

Erdoğan ve Trump'tan ortak basın açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da ortak basın toplantısı düzenledi.Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile görüşmesine ilişkin, '(ABD ile) Köklü müttefiklik bağımıza uygun bir şekilde ilişkilerimizde yeni bir sayfa açmakta kararlıyız.' dedi.Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump'ın gönderdiği mektupla ilgili de 'Mektupları bugün Sayın Başkan'a tekrar takdim ettim.' açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber