Ufak Tefek Cinayetler 2. sezon ilk bölüm fragmanı! Katil kim?

Ufak Tefek Cinayetler ilk fragmanı yayınlandı. Çok yakında 2. sezonu ile izleyici karşısına çıkacak olan Ufak Tefek Cinayetler yine bomba etkisi yaratacak bir bölüm ile ekrana gelecek. Katil kim?

Ufak Tefek Cinayetler 2. sezon ilk bölüm fragmanı! Katil kim?

STAR TV'nin geçtiğimiz sezona damga vuran dizisi Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon ilk fragmanını yayınladı. Peki yeni sezonda neler olacak? Katil ortaya çıkıyor mu?

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

33. Bölümü ile yeni sezona başlayacak olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 18 Eylül Salı akşamı STAR TV'de izleyici karşısına çıkacak.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 34. BÖLÜM FRAGMANI

SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Parti başladı, davetliler yerlerini aldı ve korkunç cinayete resmen saatler kaldı! Bu partide sadece güzel müzik, keyifli ortam ve lezzetli atıştırmalıklar yok; kanlı hesaplaşmalar, can acıtan yüzleşmeler ve cinayete varan bir kavga var! Bazı cinayet planları bozuluyor ama yolda yenileri kuruluyor ve cinayet anı yaklaştıkça ortalık iyice karışıyor. Soruşturma tüm hızıyla devam ediyor ve Sarmaşık vakasıyla bağlantılı ikinci cinayetin şaşırtıcı ayrıntıları da ortaya çıkıyor.

Asansör teknisyeni nöbet gününde akıma kapılarak öldüAntalya'da, asansör bakım firmasında teknisyen olarak çalışan Oğuzhan Aykurt (23), nöbet gününde bir kafenin arızalanan asansörüne müdahale ettiği sırada elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber