Uğurkan Erez kimdir, kaç yaşında?

Doya Doya Moda yarışmasının jürilerinden biri olan Uğurkan Erez'in özel yaşamı merak ediliyor. Moda dünyasının sevilen ismi Uğurkan Erez kaç yaşında ve nereli? İşte Uğurkan Erez hakkında merak edilen bilgiler...

Uğurkan Erez kimdir, kaç yaşında?

TV8 kanalının yeni yarışması Doya Doya Moda yeni bölümüyle bugün ekrana geliyor. Doya Doya Moda izleyicisinin merakla araştırdığı, jüri üyerlerinden biri olan Uğurkan Erez kimdir?, Stil pogramlarıyla ekranda gördüğümüz Uğurkan Erez'in yaşı kaç? İşte Uğurkan Erez kimdir sorusunun yanıtı haberimizde...

UĞURKAN EREZ KİMDİR?

Uğurkan Erez Best Model, Miss Turkey, Elite Model Look gibi çok önemli organizasyonların değişmez koreografı’dır. 1954 yılında aslen Vize Kırklareli’nde dünyaya gelmiştir.

1998’de Koreograf ve mankenlik ajansı kuran Erez Huysuzla Dans Eder misin, Bugün Ne Giysem, Benim Stilim Bu Tarz Benim gibi çeşitli yarışmalarda jüri görevini üstlenmiştir.

Billur Erez isminde modacı bir kızı vardır. 1998 yılında kurmuş olduğu bir Koreograf ve mankenlik ajansının sahibidir.

Öğrenci yurdunda 'Kedi Kız' korkusu!Sakarya’nın Hendek ilçesinde, Kredi ve Yurtlar Kurumu’na ait kız öğrenci yurdunda bir öğrencinin gecenin ilerleyen saatlerinde kedi sesi çıkarıp, kapıları tırmaladığı iddiasıyla öğrenciler eylem yaptı. ‘Kedi kız’ lakabı taktıkları öğrencinin yaptıklarından korkan öğrenciler, kapılarını kilitleyebilmek için anahtar istedi. Eylem sırasında bir öğrenci bayıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber