Ünlü işadamının koruması cinayetten aranıyor

Beykoz'da Erdal ve Serkan Acar kardeşlerin korumalığını yapan Serkan A. İle Serdar A., bir kişiyi öldürüp bir kişiyi de yaraladı. İstanbul dışına kaçtıkları belirlenen şüpheliler Türkiye'nin her yerinde aranmaya başlandı

Ünlü işadamı Erdal Acar ve kardeşi Serkan Acar'ın korumalığını yapan Serkan A., Serdar A. ve arkadaşları Erdal Ö. tartıştıkları 2 kişiden birini öldürüp birini yaraladılar. Olay gece 01:00 sıralarında Paşabahçe Mahallesi Karagöz Caddesi numara 106'da gerçekleşti. İşadamının korumaları Serkan A. İle Serdar A. ae arkadaşı Erdal Ö., tartıştıkları Ercan Karakaya ile kardeşi Deniz Karakaya'yı kurşun yağmuruna tuttu.

Açılan ateş sonucu Ercan Karakaya olay yerinde hayatına kaybederken, kardeşi Deniz Karakaya ise yaralandı. Olaydan sonra kaçan 3 şüpheli için Cinayet Büro Amirliği ekipleri çok yönlü soruşturma başlattı. Yapılan çalışmalarda İstanbul dışına kaçtıkları belirlenen 3 şüpheli için tüm Türkiye'de yakalama kararı çıkartıldı. Sınır kapıları uyarılarak 3 kişinin kimlik bilgileri gönderildi.

Kaynak: HaberTürk

Niğde'de silahlı kavgaNiğde'nin Ulukışla ilçesinde çıkan silahlı kavgada bir kişi öldü, bir kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber