Geri Dön

Uşak, Denizli, Eskişehir'de bugün okullar tatil mi?

Dün birçok ilde okullar tatil edilirken kar yağışının devam ettiği illerde öğrenciler 17 Ocak'ta okullar tatil olacak mı sorusuna yanıt arıyor. Peki Uşak, Denizli, Eskişehir 17 Ocak'da okullar tatil edildi mi?

Uşak, Denizli, Eskişehir'de bugün okullar tatil mi?

Birçok il ve ilçeden kar fotoğrafları gelirken akşam saatlerinden itibaren kar tatili haberleri de peş peşe gelmeye başladı. Kar yağışının etkisi ile Uşak, Denizli, Eskişehir'de okullar dün bir gün süre ile tatil edilmişti. Peki Uşak, Denizli, Eskişehir 17 Ocak'ta okullar tatil edildi mi?

UŞAK'TA OKULLAR TATİL Mİ?

Uşak'ta etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime ara verildi.

Uşak Valiliğinden yapılan açıklamada, il genelinde önceki gün etkili olan kar yağışı sonrası oluşan buzlanma ve olumsuz hava koşulları dolayısıyla Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda eğitime bugün bir gün süreyle ara verildiği bildirildi.

Öğrencilerin sağlığı ve ulaşım güvenliği için alınan kararın resmi ve özel tüm eğitim kurumları kapsadığı ifade edildi.

DENİZLİ VE ESKİŞEHİR'DE OKULLAR TATİL EDİLDİ Mİ?

17 Ocak Perşembe günü için kar tatili haberi henüz gelmedi. Denizli ve Eskişehir'de eğitim ve öğretim kaldığı yerden devam ediyor.

Filistin Devlet Başkanı Abbas: "Kudüs satılık değildir"Filistin Devlet Başkanı Abbas, Trump'ın açıkladığı sözde barış planını eleştirerek, "Kudüs satılık değildir" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber