Vuslat 29. son bölümde Tahsin'den büyük hamle! 30. yeni bölüm fragmanı...

TRT 1'in heyecanla takip edilen dizisi Vuslat, 29. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Sevilen dizinin son bölümüne Tahsin'in dengeleri değiştirecek sarsıcı hamleleri damga vurdu. İşte merakla araştırılan Vuslat 30. bölüm fragmanı...

Vuslat 29. son bölümde Tahsin'den büyük hamle!  30. yeni bölüm fragmanı...

VUSLAT 28. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aziz, sırlara ulaşma yolunda ilerlemeye başladıktan sonra büyük bir gizemin içinde kaldığını görür. Şüpheleri derinleşir. Artık duyduklarına ve gördüklerine inanamaz hale gelir. Aziz, bütün bildiklerini tekrar gözden geçirmesi gerektiği bir sürecin içine girer. Bu sürecin Aziz’i nereye götüreceği, Feride’nin dahi çözemediği büyük bir muammaya dönüşür.

Tahsin, Bülent’in planlarında bir piyon olmamak için karşı ataklar yapsa da Bülent Tahsin’i köşeye sıkıştırmanın yolunu bulur. Ve Tahsin’i en zayıf noktasından yakalar. Tahsin, kendini savunabilmek için cephesini sağlamlaştırmak zorundadır. Baş gösteren tehditlerle beraber duygusal olarak zor bir dönemden geçen Tahsin, dengeleri değiştirecek sarsıcı hamlelerde bulunur.

Feride, Necmi’nin verdiği görevle başladığı araştırma sonucunda yeni ipuçlarına ulaşır. İzini sürdüğü taş plak, onu aile geçmişindeki derin yaralarla yüzleştirir. Bu karmaşanın içinden çıkmak için desteğe ihtiyacı vardır. Fakat gelinen noktada kendi payına düşen gizemi aydınlatmak için önünde yalnız yürümesi gereken çetrefilli bir yol olduğunu anlar.

VUSLAT 30. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

 

 

‘Sabrina’ kış çileği, 12 TL’den alıcı bulacakAntalya’nın Aksu ilçesinde 20 dönümlük serada hasatına başlanılan, yaklaşık 40 gram ağırlığında olan ‘Sabrina’ türündeki kış çileği, kilosu 12 TL’den alıcı bulacak. Antalya Valisi Münir Karaloğlu, hasatı yapılan çilekten sadece bu serada yaklaşık 10 ton civarında rekolte beklendiğini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber