Warner Bros. & Lisans A.Ş.'den '80. yıl' kutlaması Çok yaşa Batman!

30 Mart 1939’da bir çizgi roman karakteri olarak hayat bulmasının ardından; sayısız çizgi roman, film, animasyon, video oyunu ve tüketici ürünleri ile popüler kültürün vazgeçilmez ikonlarından biri haline gelen Batman, tam 80 yıldır kararlılığın, cesaretin ve adaletin sembolü.

Warner Bros. & Lisans A.Ş.'den '80. yıl' kutlaması Çok yaşa Batman!

Warner Bros. & DC'nin Mart ayı itibariyle Batman'in 80. yıl dönümü kutlamalarını Amerika'da başlatması ve dünya çapında tüm süper kahraman fan'larının Eylül ayına hazır olmasını duyurmasının ardından, büyük kutlama için geri sayım başlamıştı.

Bu global heyecanın bir parçası olarak, Türkiye de, 7’den 70’e ürün koleksiyonları, etkinlikler, dijital aktivasyonlar ve 21 Eylül Batman Günü sürprizleri ile Batman’in 80. yıl dönümünü kutluyor.

Warner Bros. Tüketici Ürünleri Türkiye temsilcisi Lisans A.Ş.'nin; tekstilden gıdaya, kırtasiyeden oyuncağa tüm Batman lisansiyelerini tek bir çatı altında birleştirdiği 360° iletişim kampanyası ile, markalar, Batman’in doğum gününü kutlarken, 27 Ekim tarihine kadar Capitol Alışveriş Merkezi'nde çocukların ve yetişkinlerin ziyaretine açık olacak etkinlikte Batman’in 80. yılı her yaştan Batmansever tarafından en eğlenceli şekilde deneyimlenecek.

Kısa bir süre önce açıklanan 2020 teması ile herkesin içindeki süper kahramanı ortaya çıkarması için çağrı yapan ve 2021'de yeni sinema filminin vizyona girmesi beklenen süper kahraman için söylenecek tek söz var: Çok Yaşa Batman!

Fuhuş operasyonunda gelin ve görümce gözaltına alındıİzmit'te, polis ekiplerince masaj derneğine düzenlenen fuhuş operasyonunda, dernek yöneticileri 7 aylık hamile D.Ö. (22) ile görümcesi N.Ö. (33) gözaltına aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber