Yaralı Kuşlar 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D'nin büyük bir ilgi gören dizisi Yaralı Kuşlar, 52. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı ve büyük heyecana sahne oldu. İşte heyecanla beklenen Yaralı Kuşlar 53. yeni bölüm fragmanı...

Yaralı Kuşlar 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

YARALI KUŞLAR 52. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaralı Kuşlar'ın 52. Bölümünde Çocuklar, Tekin'e yakalanacak mı? Ömer, Levent'le birlikte ablası Meryem'i görmeye gidiyor. Küçük çocuk arkadaşları Dilsiz, Çamur, Çita ve Minik'in evde saklandığını görünce şaşırıyor. Ömer, ilk başta bu durumdan kimseye bahsetmese de Levent'e arkadaşlarının evde saklandığını ağzından kaçırıyor. Çocuklar kendilerini Meryem'in yanında güvende hissediyor. Ancak Levent'in gelmesiyle durumlar değişiyor. Levent, çocuklara yardım etmek istese de Meryem bu teklifi kabul etmiyor. Çocuklar ise evden kaçıyor. Ayşe ve Meryem, her yerde çocukları arıyor. Tekin ise çocukların kaçtığını duyunca deliye dönüyor. Tekin, çocukların Meryem'in yanında saklandığını düşünerek Meryem'i karşısına çıkar. Fakat çocuklar Ömer'in yanına konağa giderler. Ömer, arkadaşlarına yardım etmek isterken Levent'e yakalanırlar. Çocuklar konakta güvendedir. Levent, çocukları koruyabilecek mi?

YARALI KUŞLAR 53. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Dehşete düşüren görüntü! Aniden önüne atladı ve...Van’ın Erciş ilçesinde seyir halindeki TIR'ın önüne aniden kendini atan şahıs ağır yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber