Yaralı Kuşlar 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D'nin büyük bir ilgi gören dizisi Yaralı Kuşlar, 52. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı ve büyük heyecana sahne oldu. İşte heyecanla beklenen Yaralı Kuşlar 53. yeni bölüm fragmanı...

Yaralı Kuşlar 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

YARALI KUŞLAR 52. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaralı Kuşlar'ın 52. Bölümünde Çocuklar, Tekin'e yakalanacak mı? Ömer, Levent'le birlikte ablası Meryem'i görmeye gidiyor. Küçük çocuk arkadaşları Dilsiz, Çamur, Çita ve Minik'in evde saklandığını görünce şaşırıyor. Ömer, ilk başta bu durumdan kimseye bahsetmese de Levent'e arkadaşlarının evde saklandığını ağzından kaçırıyor. Çocuklar kendilerini Meryem'in yanında güvende hissediyor. Ancak Levent'in gelmesiyle durumlar değişiyor. Levent, çocuklara yardım etmek istese de Meryem bu teklifi kabul etmiyor. Çocuklar ise evden kaçıyor. Ayşe ve Meryem, her yerde çocukları arıyor. Tekin ise çocukların kaçtığını duyunca deliye dönüyor. Tekin, çocukların Meryem'in yanında saklandığını düşünerek Meryem'i karşısına çıkar. Fakat çocuklar Ömer'in yanına konağa giderler. Ömer, arkadaşlarına yardım etmek isterken Levent'e yakalanırlar. Çocuklar konakta güvendedir. Levent, çocukları koruyabilecek mi?

YARALI KUŞLAR 53. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kaçırılan ikinci kaptanın ağabeyi konuştuKamerun'un Douala Limanı'ndan Fildişi sahilinde bulunan Abidjan Limanı'na gitmekte olan Paksoy-1 isimli Türk yük gemi personeli korsanlar tarafından kaçırıldı. Kaçırılanlar arasından bulunduğu öğrenilen geminin 2. kaptanı olan Ersin Yılmaz'ın ağabeyi konuştu.Kaçırılan 10 mürettebatın arasında bulunduğu belirtilen geminin ikinci kaptanı Ersin Yılmaz'ın ağabeyi Muhsin Yılmaz, "İkinci kaptan Ersin Yılmaz'ın abisiyim. Dün haberimiz oldu. Ne yapacağımızı bilemedik. Hemen şirketle telefon bağlantısı yaptık. Onlar da bize gece yarısı gemiye silahlı korsanların baskın yaptığını ve onun haricinde herhangi bir bilgiye sahip olmadıklarını ve haber beklediklerini söylediler. Sağlık durumuyla ilgili hiç bir bilgimiz yok. Bugün öğrendiğimiz, 10 tane mürettebatı kaçırmışlar ve onlar içinde benim kardeşim de var. Kendisi 20 senedir denizci, 20 senedir kaptan. Böyle bir şey ilk defa başımıza geldi. Ne yapacağımızı bilemiyoruz. Kendisiyle Cuma günü telefonda görüştüm. Yola çıkacağını söyledi bana. 3 günlük yol olduğunu, Kamerun'dan Fildişi Sahili'ne gideceklerini söyledi. Pazartesi günü Fildişi Sahili'nde olacaklarını söyledi bize. Ondan sonra da haber alamadık kendisinden." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber