Yaralı Kuşlar 72. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Meryem, Nurgül'le yüzleşiyor ve...

Kanal D'nin hafta için her gün 17:00'de izleyicisinin karşısına çıkan dizisi Yaralı Kuşlar'ın 72. yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Peki Meryem ve Nurgül'ün yüzleşmesine sahne olacak Yaralı Kuşlar 72. yeni bölümde neler olacak? İşte yeni bölümün fragmanı ve özeti...

Yaralı Kuşlar 72. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Meryem, Nurgül'le yüzleşiyor ve...

YARALI KUŞLAR 72. YENİ BÖLÜM ÖZETİ


Meryem, Ömer'in annesi olarak ortaya çıkan Nurgül'le yüzleşiyor! Meryem, Neriman'ın söylediklerine inanmamak için çırpınır. Ömer'in annesinin ortaya çıkma düşüncesi genç kızı derinden sarsar. Melis ve Meryem'in konaktan gitmesini isteyen herkes Ömer'in gerçek ailesinin ortaya çıkmaması için her şeyi yaparlar. Meryem, sonunda Nurgül denen kadınla bir araya gelir ve yüzleşir. Ömer'i yıllarca arayıp sormayan ve bir anda ortaya çıkan Nurgül, Meryem'in sorularına cevap vermek zorundadır. Nurgül, Ömer'i parkta görür ve sarılır. Meryem ise uzaktan onları izlerken Levent'e yakalanınca ne yapacağını şaşırır. Nurgül, Levent'e Ömer'in annesi olduğunu söyleyecek mi?

YARALI KUŞLAR 72. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Bakan Kurum: Toplamda 1611 konut 4 otel inşaatı durdurulmuşturÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Bodrum'un kıyı ve koylarında incelemelerde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber