Yaralı Kuşlar 92. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Meryem yaşayacak mı?

Kanal D'nin hafta için her gün 15:45'de izleyicisinin karşısına çıkan dizisi Yaralı Kuşlar'ın 92. yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Peki merakla beklenen yeni bölümde Meryem, yaşayacak mı? İşte sevilen dizinin 92. yeni bölümün fragmanı ve özeti...

Yaralı Kuşlar 92. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Meryem yaşayacak mı?

YARALI KUŞLAR 92. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Meryem'i kilitli kaldığı saunadan çıkarmayı başaran Levent, genç kızın öldüğünü düşünür. Meryem, baygın bir haldedir. Neriman, Meryem'in hastaneye kaldırıldığını Tekin'e haber verir. Meryem, doktorlar tarafından acil müdahaleye alınır. Tekin ise Meryem'in durumundan Levent'i sorumlu tutar. Polisler, doktor raporuna göre Meryem'in kilitli kaldığını öğrenince herkesi sorguya çekecektir. Tekin, Meryem'in bu halde olmasında Melis'in parmağı olacağını düşünür. Melis ise Meryem'i hastanede bile rahat bırakmaz. Meryem'in gözlerini açmamasını isteyen Melis, Meryem'i tekrar ölüme sürükleyecek mi?

YARALI KUŞLAR 92. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Arayan da var mesaj atan da... İçeriden sızdırmışlar!İstanbul Aksaray’da gözaltına alınan uyuşturucudan kumara, sahte içkiden kaçak konsomatris çalıştırmaya kadar değişik alanlarda faaliyet gösteren suç çetelerine erketelik (gözcülük) yaptığı belirlenen bir şebekeye bilgi sızdırdıkları iddiasıyla, 11 polis hakkında soruşturma başlatıldı. Operasyonel bilgileri erkete şebekesine önceden sızdırdığı iddia edilen 11 polisten 5'i gözaltına alınırken, 5'i ise ifadeye alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber