Yasak Elma 12. bölümüyle sezon finali yaptı! Heyecan zirvede...

Yasak Elma 12. bölümüyle ekranlara geldi. FOX TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Yasak Elma bu akşam sezon finali yaptı. Sevilen dizinin sezon finaline Yıldız'ın herkesin içinde Ender'e söyledikleri izleyenleri damga vurdu. İşte o anlar...

Yasak Elma 12. bölümüyle sezon finali yaptı! Heyecan zirvede...

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kiltleyen Yasak Elma yeni bölümde heyecan doruğa çıktı. Peki sezon finaline sahne olan Yasak Elma 12. yeni bölümde neler oldu?

YASAK ELMA 12. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zehra’nın şok evlilik kararı evde bomba etkisi yaratır. Ender Sinan’la karşılaşmasının şokunu yaşarken kendini temize çıkarma ve evde kalmaya devam etme çabasındadır. Yıldız Ender’in ona patronluk taslamasına katlamaz ve Ender’i herkesin içinde rezil etmenin yollarını arar. Yıldız’a karşı kinlenen Ender’in son hamlesini oynamak için eline büyük bir koz geçer.

Alihan geçmişte yaşadığı travmalarıyla yüzleşirken, Zeynep’i tamamen kaybedecek olduğunu ve bir karar vermek zorunda olduğunu anlar. Zeynep’i kazanmak isterken vereceği yanlış karar ve Cem’in sürpriz teklifi, Alihan Zeynep ilişkisini tamamen çıkmaza sokacaktır...

YASAK ELMA 12. BÖLÜM FRAGMAN

81 ildeki 90 bin camide şehitler için sela okunduFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişiminde birlik ve beraberliğin sembolü selalar, bu gece Türkiye  genelinde 90 bin camide tekrar okundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber