YDS saat kaçta başlayacak? ÖSYM YDS giriş belgesi nasıl alınır?

2019 YDS için artık çok az bir zaman kaldı. 24 Mart Pazar günü yapılacak olan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına girecek olan adaylar sınav saatini ve giriş yerlerini merak ediyor. Peki YDS saat kaçta yapılacak?

YDS saat kaçta başlayacak? ÖSYM YDS giriş belgesi nasıl alınır?

ÖSYM tarafından yapılan YDS 2019 için geri sayım başladı. Yarın gerçekleştirilecek olan sınav saat kaçta başlayacak? Sınav salonlarına geç giren adaylar sınava alınmayacak.

YDS'YE GİRECEKLERE ÖSYM'DEN UYARI!

YDS 2019 24 Mart Pazar günü 10.15'te başlayacak. Saat 10'dan sonra sınav binalarına giriş yapılmayacak. Adayların sınav saatini kontrol ederek, geç kalmamaları gerekiyor.

Sınava girerken giriş belgesi ve kimlik kartlarının bulunması gerekiyor.

YDS GİRİŞ YERLERİ NASIL ÖĞRENİLİR?

YDS giriş yerleri ÖSYM AİS üzerinden erişime açıldı. Adaylar sisteme kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak sorgulayabiliyor.

SORGULAMA YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Hassas görevlerin güçlü silahı MPT-55Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) tarafından, yüksek atış kabiliyeti, benzerlerine göre hafif ve etkili bir silah olma özellikleriyle ön plana çıkan, meskun mahal gibi dar alanlarda kullanılabilen Milli Piyade Tüfeği (MPT-55) güvenlik güçlerinin kullanımına sunuluyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber