Yedi yaşındaki kızına ‘dalga geçilmesin’ diye estetik yaptırdı

ABD’de Güney Dakota’da yaşayan Cammy Shaw, arkadaşlarının 7 yaşındaki kızı ile dalga geçmesini engellemek için kepçe olan kulaklarına estetik yaptırdı

Yedi yaşındaki kızına ‘dalga geçilmesin’ diye estetik yaptırdı

Basında çıkan haberler üzerine eleştiri yağmuruna tutulan Shaw, ABC kanlının ünlü sabah programı ‘Good Morning America’ya (Günaydın Amerika) çıkarak kendini savundu. Shaw, kızı Samantha’nın henüz çocuklar tarafından alaylara maruz kalmamış olsa da elbet bunun gerçekleşeceğini, kızının kendine güvensiz ve utangaç olacağını söyledi. “Çocuklar acımasızdır” diyen Shaw, kızıyla okul bahçesinde alay edilmemesi için her şeyi yapmaya hazır olduğunu söyledi. Operasyonu gerçekleştiren New Yorklu plastik cerrah Dr. Steven Pearlman da programa katılarak 7 yaşındaki kıza estetik yapmayı kabul etmesini, ‘Samantha gibi anaormalliklere sahip olan çocukların daha az popüler olduğunu ve bunun kişilik gelişimine zarar verdiğini’ sözleri ile savundu.

Eminönü’nde yollar göle döndüİstanbul'da öğle saatlerinde başlayan yoğun sağanak yağış nedeniyle yollar göle dönerken, araçlar mahsur kaldı. Tarihi Kapalıçarşı ve Eminönü Altgeçit Çarşısı'nı su bastı. Fatih ve Eminönü'nde metrekareye 113 kg yağış düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber