Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

Yemekteyiz bugün haftanın finali ile ekrana geldi. Yemekteyiz yarışmacıları, haftanın beş günü birbirlerine konuk olup, yaptıkları yemeklerin tadı ve lezzetleri yorumlandı. Gün sonunda o gün içerisinde yapılan tüm yemekler ve misafirperverlikler yarışmacılar tarafından puanlandı. Haftanın finalinde yarışmanın sunucusu Seda Sayan'ın puanları ile haftanın birincisi belirlendi. Peki Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

Yemekteyiz'de haftanın birincisi bugün belli oldu. Haftanın son gününde Ebru Eğinoğlu'nun evine konuk olan yarışmacılar yaptıkları yemekleri gün sonunda puanladı. Puanlama işleminin tamamlanmasının ardından Seda Sayanın oyları Yemekteyiz'de haftanın birincisini belirledi. Peki Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

YEMEKTEYİZ'DE KİM KAZANDI?

Yemekteyiz'in bu haftaki birincisi toplam 19 puanla Yıldız hanım oldu.

ENİS ANDAÇ KİMDİR?

Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu

Aslen Amasyalı olan Enis Andaç, ses sanatçısı. 40 Yaşında ve hayvansever. Enis Andaç, yermek bilgisine son derece güveniyor.

MÜZEYYEN ESER KİMDİR?

43 Yaşında olan Müzeyyen Eser, yazar. Aslen Ispartalı olan Müzeyyen Eser, kısa bir süre önce evlilik nedeniyle İstanbula yerleşmiş. Son derece iddialı olan Müzeyyen Eser, kendini şimdiden birinci ilan ediyor.

Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu

NEŞE KIR KİMDİR?

29 Yaşında olan Neşe Kır, tarih öğretmeni. Evli ve 1 çocuk annesi olan Neşe Kır, sözünün kesilmesine ve yüksek sesle konuşulmasını hoş karşılamıyor.

Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu

YILDIZ AYDOĞDU KİMDİR?

Aslen Tokatlı olan 40 yaşındaki Yıldız Aydoğdu, idari işler sorumlusu. Evli ve 1 çocuk annesi olan Yıldız Aydoğdu, boş zamanlarını gezerek değerlendirdiğini söylüyor. Yıldız Aydoğdu aynı zamanda elinin lezzetine çok güvendiğini belirtiyor.

Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu

EBRU EĞİNOĞLU KİMDİR?

47 Yaşındaki Ebru Eğinoğlu, köşe yazarı. Eski bir haber spikeri olan Ebru Eğinoğlu, şu sıralar bir internet sitesine köşe yazıları yazıyor. Ebru Eğinoğlu boş vakitlerini piyano çalarak değerlendiriyor.

Yemekteyizde haftanın birincisi kim oldu

 

Ayrıldığı sevgilisini vurup intihar ettiKuşadası’nda emlakçılık yapan sevgilisini pompalı tüfekle yaralayan bir kişi, olaydan bir saat sonra kendini vurarak intihar etti. Hastaneye kaldırılan yaralı kadının hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber