Yiğit Dikmen kimdir?

Survivor Yiğit Dikmen'in hayatına dair bilgileri haberimizde derledik. Survivor 2018'de mücadele veren Yiğit Dikmen ile ilgili bilgiler merak ediliyor. Yakışıklılığı ile dikkat çeken Yiğit Dikmen daha önce dizilerde de rol aldı.

Yiğit Dikmen kimdir?

Survivor Yiğit Dikmen kimdir? Sorusunun yanıtını haberimizde derledik. Survivor 2018 kadrosuna yeni katılan Yiğit Dikmen hakkındaki bilgiler merak konusu oldu. İşte gündemde çok fazla araştırılan Yiğit Dikmen'in hayatına ilişkin her şey...

YİĞİT DİKMEN KİMDİR?

Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul‘da doğmuştur. Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.

Haliç Üniversitesinde konservatuar öğrencisi olan kardeşi Yağızkan Dikmen, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde oynamıştır. 2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de “gönüllüler” takımında yarışmıştı.

AFAD'ın deprem tatbikatı gerçeği aratmadıAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca (AFAD), Kütahya'da 10 ilden ekiplerin katılımıyla düzenlenen "Bölgesel Saha ve Masabaşı Tatbikatı" kapsamında deprem senaryolu saha tatbikatı gerçekleştirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber