Yiğit Dikmen kimdir?

Yiğit Dikmen kimdir? Sorusunun yanıtını haberimizde bulabilirsiniz. Sevilen yarışma Survivor 2018'in ilgi çeken isimlerinden Yiğit Dikmen'e dair merak edilen bilgileri haberimizde derledik. İşte Survivor Yiğit ile ilgili detaylar...

Yiğit Dikmen kimdir?

Yiğit Dikmen'in kim olduğu ile ilgili ayrıntılar haberimizde yer alıyor. Survivor'un başarılı yarışması Yiğit Dikmen'in yaşı, eğitimi, kariyeri gibi bilgiler merak konusu oldu. İşte tüm bilgiler...

YİĞİT DİKMEN KİMDİR?

Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul‘da doğmuştur. Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.
Haliç Üniversitesinde konservatuar öğrencisi olan kardeşi Yağızkan Dikmen, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde oynamıştır. 2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de “gönüllüler” takımında yarışmıştı.

İstanbul'da şiddetli yağış! Meteoroloji'den uyarı geldiİstanbul'da akşam saatlerine kadar sürmesi beklenen gök gürültülü sağanak yağış başladı. Sağanak yağmur nedeniyle İstanbul'da tüm vapur seferleri iptal edildi. Şiddetli yağış nedeniyle yollar su altında kaldı. Ataköy'de alt geçit su altında kaldı, Kabataş-Bağcılar tramvay seferi yağıştan dolayı oluşan su birikintileri nedeniyle yapılamıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber