Yiğit Dikmen kimdir? (Survivor 2018)

Yiğit Dikmen kimdir? Sorusunun yanıtını paylaştık. Survivor 2018 yarışmacısı Yiğit Dikmen başarılı performansıyla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. İşte Survivor Yiğit Dikmen hakkında merak edilenler...

Yiğit Dikmen kimdir? (Survivor 2018)

Yiğit Dikmen Survivor'daki performansıyla gözde isimlerden biri... Survivor 2018'de mücadeleci yapısıyla bulunan Yiğit Dikmen büyük mücadele veriyor. İşte merak edilen Yiğit Dikmen kimdir? Sorusunun cevabı...

YİĞİT DİKMEN INSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ

YİĞİT DİKMEN KİMDİR?

Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul‘da doğmuştur. Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.

Haliç Üniversitesi'nde konservatuar öğrencisi olan kardeşi Yağızkan Dikmen, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde oynamıştır. 2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de “gönüllüler” takımında yarışmıştı.

3 ilde PKK'ya karşı 'Kıran' operasyonu!Hakkari, Şırnak ve Van'da terör örgütüne yönelik jandarma, emniyet birimleri ve güvenlik korucularının katılımıyla "Kıran Operasyonu" başlatıldı.İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Hakkari'de 15, Şırnak'ta 12 ve Van'da 16 olmak üzere 43 mağara ve sığınağın imha edildiği bildirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber