Yiğit Dikmen kimdir? Survivor 2018 - All Star takımı

Yiğit Dikmen kimdir? Survivor'ın tecrübeli isimlerinden biri olan Yiğit Dikmen, bu yılki Survivor'a geç başlayan isimlerden. Survivor 2018'in All Star takımında yarışan Yiğit Dikmen başarılı performansıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. İşte Survivor'ın All Star takımında yarışan Yiğit Dikmen hakkında bilinenler...

Yiğit Dikmen kimdir? Survivor 2018 - All Star takımı

Survivor 2018'in zorlu mücadelesine eşlik eden isimlerden biri olan Yiğit Dikmen kimdir? İşte merakla araştırılan sorusunun cevabı...

YİĞİT DİKMEN KİMDİR?

Yiğit Dikmen kimdir, Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul‘da doğmuştur.

Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.

Haliç Üniversitesinde konservatuar öğrencisi olan kardeşi Yağızkan Dikmen, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde oynamıştır.

2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de “gönüllüler” takımında yarışmıştı.

Uyuşturucu kuryesi kadın karnına sardığı 1,5 kilogram eroinle yakalandıErzurum'da karnına sardığı 1 kilo 560 gram eroini Ankara'ya götürmek istediği öne sürülen uyuşturucu kuryesi kadın yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber