Yiğit Dikmen kimdir? Survivor All Star yeni yarışmacısı...

Survivor 2018'in yapımcı ve sunucusu Acun Ilıcalı akşam saatlerinde 4 yarışmacının Survivor 2018'e katıldığını duyurdu. Yeni yarışmacılar, Elif Şadoğlu, Mustafa Kemal Kurt, Batuhan Buğra Eruygun ve Yiğit Dikmen oldu. Peki Yiğit Dikmen kimdir? İşte Yiğit Dikmen hakkında merak edilen soruların yanıtları...

Yiğit Dikmen kimdir? Survivor All Star yeni yarışmacısı...

Yiğit Dikmen Survivor All Star takımına katıldı. Acun Ilıcalı, Instagram hesabından yeni bilgiyi paylaştı. Peki Yiğit Dikmen kimdir? İşte Yiğit Dikmen hakkında merak edilen soruların yanıtları...

YİĞİT DİKMEN KİMDİR?

Yiğit Dikmen kimdir, Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul‘da doğmuştur.

Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.

Haliç Üniversitesinde konservatuar öğrencisi olan kardeşi Yağızkan Dikmen, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde oynamıştır.

2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de “gönüllüler” takımında yarışmıştı.

Eminönü’nde yollar göle döndüİstanbul'da öğle saatlerinde başlayan yoğun sağanak yağış nedeniyle yollar göle dönerken, araçlar mahsur kaldı. Tarihi Kapalıçarşı ve Eminönü Altgeçit Çarşısı'nı su bastı. Fatih ve Eminönü'nde metrekareye 113 kg yağış düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber