Yunanistan Deniz Kuvvetleri Komutanı Türkiye'de

Yunanistan Deniz Kuvvetleri Komutanı Koramiral Georgios Karamalikis, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Metin Ataç’ın resmi konuğu olarak Türkiye’yi ziyaretine bugün başlayacak.
Deniz Kuvvetleri Komutanlığından yapılan açıklamaya göre, bugün Türkiye’ye gelecek olan Koramiral Karamalikis, 5 Haziran Cuma günü Türkiye’den ayrılacak. Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ataç, Koramiral Karamalikis ile yarın komutanlık karargahındaki makamında görüşecek.
Koramiral Karamalikis’in güven artırıcı önlemler çerçevesinde yapacağı ziyarete, Oramiral Ataç’ın geçen yılın Ekim ayında Atina’ya yaptığı 4 günlük ziyaret sırasında karar verildiğini öğrenildi. Koramiral Karamalikis’in Türkiye gezisi kapsamında İstanbul ve Gölcük Tersanesi’ni de ziyaret edeceğini ifade edildi.(

Bolu'da şüpheli çanta alarmıBolu'da, kentin en işlek meydanında unutulan sırt çantasını görenler durumu polise bildirdi. Çevre güvenliğinin sağlanmasının ardından bomba imha uzmanınca fünye ile patlatılan çantanın içinden defter ve kitap çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber