Zalim İstanbul 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul 11. yeni bölümüyle izleyecilerinin karşısına çıktı. Büyük bir ilgiyle takip edilen dizinin yeni bölümünde Cemre ile Agah'ın karşı karşıya gelmesi büyük heyecan yarattı. Peki merakla araştırılan Zalim İstanbul 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Zalim İstanbul 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Zalim İstanbul yeni bölümüyle yine oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. Kanal D'nin fenomen haline gelen dizisinde gözler yeni bölüme çevrildi. Peki merakla araştırılan Zalim İstanbul 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ZALİM İSTANBUL 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanında Nedim'in öldüğü yönünde haberler çıkıyor. Nedim'in ölümünden ise Cemre sorumlu tutularak, gözaltına alınıyor! Cemre ile karşı karşıya gelen Agah, ondan bu ihaneti ne için yaptığının hesabını soruyor! Sonrasında ise soluğu Şeniz'in yanında alıyor! Peki Cemre, gerçekleri Agah'a söyledi mi? Nedim, tekrar hayata döndürülebilecek mi?

ZALİM İSTANBUL 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Zalim İstanbul 12. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Pencereden atlayan kadını yakalamak isterken...Zeytinburnu'nda psikolojik sorunları olduğu belirtilen 32 yaşındaki Fulya B., pencereden atladı. Esnaf İbrahim Türkeli düşen kadını havada yakalamak isterken ağır yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber