Zalim İstanbul 8. bölüm fragmanı! Ceren yıkılıyor...

Zalim İstanbul yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazır. 8. bölüm fragmanı yayınlanan Zalim İstanbul Pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek. Şeniz'in oyununa gelen Ceren büyük yıkım yaşıyor.

Zalim İstanbul 8. bölüm fragmanı! Ceren yıkılıyor...

Zalim İstanbul 8. Bölüm Fragmanı yayında! Şeniz'in oyununa gelen Ceren yıkılıyor! Zalim İstanbul yeni bölümüyle 20 Mayıs Pazartesi saat 20.00'da Kanal D'de!

ZALİM İSTANBUL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Şeniz'in planları doğrultusunda Cenk ile evleneceğinin hayallerini kuran Ceren için işler hiç iyi gitmez. Gelinlik giyip mutlu sona ulaşacağını düşünen genç kız karşılaştıklarının sonucunda hayatının en büyük hayal kırıklığına uğrar. Seher ise kızının yaşadıklarını öğrendikten sonra tam anlamıyla yıkılır. Kızı için düşlediği geleceğin ellerinin arasından kaybolup gittiğini anlar. Tüm yaşananlara rağmen anne yüreğiyle kızının yanında olmaya çalışır. Ama geldikleri bu köşk tüm aile fertlerinin hayatını yeni baştan yazmaya kararlıdır.

ZALİM İSTANBUL 8. BÖLÜM FRAGMANI

Seyir halindeki araca yıldırım çarptıABD’nin Florida eyaletinde seyir halindeki bir araca yıldırım çarptı. O anlar araç kamerasına böyle yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber