Zincirleme facia ucuz atlatıldı

Karakışta yollarda yine trafik kazaları durmak bilmedi... TEM otoyolu Adapazarı gişeleri ve Arifiye geçişinde 29 aracın karıştığı üç ayrı kazada bir kişi öldü, 54 kişi ise yaralandı

Zincirleme facia ucuz atlatıldı

Doğudan batıya yurdun her bölgesine yayılan kara kış nedeniyle Türkiye beyaza büründü, birçok ilde okullar tatil edildi, ana yollar kapandı. TEM otoyolu Adapazarı gişeleri ve Arifiye geçişinde meydana gelen zincirleme kazada bir kişi öldü.
Sakarya: TEM otoyolu Adapazarı gişeleri ve Arifiye geçişinde her iki şeritte meydana gelen üç ayrı zincirleme trafik kazasında bir kişi öldü. Toplam 29 aracın karıştığı kazalarda hastanelere de 54 yaralının kaldırıldığı belirlenirken, kaza yapan otobüsten inen yolcular üşümemek için Trafik Denetleme Büro Amirliği binasına sığındı. Çocuklu kadınların ve yaşlıların trafik ekiplerinin araçlarıyla taşındığı bildirildi.
Kocaeli: D-100 karayolunun Gebze geçidinde meydana gelen kazalardan dolayı, yolun Ankara yönü bir saat boyunca ulaşıma kapalı kaldı.
Balıkesir: İstanbul ve Bursa’yı İzmir’e bağlayan çevre yolunda zeminin buzla kaplanması nedeniyle bazı araçların kayarak yolun bir bölümünü kapatması, ulaşımda aksamalara yol açtı. Susurluk arasındaki Kürse Rampası’nda bir TIR’ın kayması sonucu Balıkesir-Bursa karayolu bir saat ulaşıma kapandı.
Bursa: İnegöl İlçesi’ne bağlı Bahçekaya ile Mesruriye mahalleleri arasındaki yol, yamaçtan yuvarlanan kaya nedeniyle ulaşıma kapandı.
Tokat: Tokat-Sivas karayolunda tipi nedeniyle görüş mesafesi 15 metreye kadar düştü, bazı araçlar yolda kaldı. Kızılay, yolda kalan sürücülere içinde meyve suyu, su, kek ve bisküvi bulunan poşetler verdi.
Antalya: Akseki-Seydişehir karayolu üç saat ulaşıma kapalı kaldı.
Adana: Ceyhan ilçesinde yolcu otobüsü ile TIR’ın çarpışması sonucu meydana gelen kazada üçü ağır, 19 kişi yaralandı.
Kayseri: Malatya karayolunda Pınarbaşı-Gürün, Kahramanmaraş yolunda Sarız-Dokuzdolambaç geçidi, Pınarbaşı-Mazıkıran geçidi, Yeşilhisar-Niğde yolu Araplı geçidi, Sivas yolu ve Erciyes-Develi karayollarında ulaşım zaman zaman durdu.
Samsun: Çarşamba Havalimanı’nda karşılıklı yapılması planlanan İstanbul ve Ankara uçak seferleri iptal edildi.

O balıkçı konuştu: Bu balık, denizin piranasıAntalya'nın Finike ilçesi açıklarında tekneyle avlanmaya çıktığında, ağına yüzlerce balon balığı takılan, 30 yıllık balıkçı Mehmet Sever, Son 2 yıldır biraz daha çoğaldı ve popülasyonu arttı. Çoğalması diğer balık türlerinin azalmasına neden oldu. Bu balık denizin piranası gibi bir şey dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber