06.09.2016 - 02:30 | Son Güncelleme: 06.09.2016-2:30 A-A+

Gündeş ‘O Ses Türkiye’den ayrıldı

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının jürisinde görev alan Ebru Gündeş, yeni sezonda ekranda olmayacağını duyurdu

Gündeş ‘O Ses Türkiye’den ayrıldı

MAGAZİN SERVİSİ 

O Ses Türkiye’nin jüri üyelerinden Ebru Gündeş, yarışmadan ayrıldığını dün sosyal medya hesaplarından açıkladı. Eşi Rıza Sarraf Amerika’da tutuklu yargılanan Gündeş, ‘İçinde bulunduğu durumdan dolayı’ Acun Ilıcalı’dan izin istediğini dile getirdi. 


Üzüntüyle  açıkladı

Jürisinde Gökhan - Hakan Özoğuz, Hadise ve Murat Boz’un da yer aldığı müzik yarışmasından ayrılan Gündeş, “Üç yıldır büyük bir keyif, heyecan ve mutlulukla oturduğum O Ses Türkiye jüri koltuğunda bu sene bulunamayacağımı büyük bir üzüntüyle bildirmek isterim. Hayatta herkes başına ne gelirse gelsin, sağlık sorunu olmadığı taktirde bir şekilde yaşantısına ve işine devam eder, etmek zorundadır. Bende gücümün yettiğince kendim, ailem ve ekibim adına buna çalışıyorum” dedi.

‘Benimle ya da bensiz varlar’

Aldığı karardan dolayı Ilıcalı’nın kendisini anlayışla karşıladığını ifade eden Gündeş, “O Ses Türkiye kocaman bir kadro. Benimle ya da bensiz varlar ve hep olacaklar inşallah. O yüzden içinde bulunduğum durumdan dolayı dostum Ilıcalı’dan bu sene izin istedim. Kendisi de her zaman ki desteğiyle beni anlayışla karşıladı. Ilıcalı’ya, jüri arkadaşlarıma ve tüm ekibe teşekkür ederim” diye konuştu. 
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.