MagazinRSS
13.10.2013 - 11:06 | Son Güncelleme: 13.10.2013-11:06

Güneşi Beklerken 16. Bölüm İle 20 Ekim Pazar Kanal D'de

Güneşi Beklerken 16. yeni bölüm ile 20 Ekim Pazar akşamı Kanal D ekranlarında olacak,Güneşi Beklerken dizisi Bayram tetiline girdi, Güneşi Beklerken 16. yeni bölüm bu akşam beklenirken 20 Ekim Pazar günü yayınlanacak. Güneşi Beklerken 16. bölüm fragmanı İzle,Güneşi Beklerken 16. bölüm ile 20 Ekim Pazar akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Sitene Ekle
Güneşi Beklerken 16. Bölüm İle 20 Ekim Pazar Kanal D'de

Güneşi Beklerken 16. yeni bölüm ile 20 Ekim Pazar akşamı Kanal D ekranlarında olacak,Güneşi Beklerken dizisi Bayram tetiline girdi, Güneşi Beklerken 16. yeni bölüm bu akşam beklenirken 20 Ekim Pazar günü yayınlanacak. Güneşi Beklerken 16. bölüm fragmanı İzle,Güneşi Beklerken 16. bölüm ile 20 Ekim Pazar akşamı Kanal D ekranlarında olacak.Güneşi Beklerken, 20 Ekim Pazar 20:00'de yeni bölümüyle ekranlarda

Güneşi Beklerken 16. bölümde neler olacak?
    Güneşi Beklerken yeni bölümde eski Kerem geri dönüyor. Zeynep’i kendisinden nefret ettirmek için verdiği sözü bozan Kerem’e ilk cezayı da Yağmur kesiyor.

    Güneşi Beklerken yeni bölümde Kerem, ne pahasına olursa olsun Zeynep’i kendinden uzaklaştırmak zorundadır. Fakat bunu yaparken de en büyük acıyı o çeker. Ortada hiç bir şey yokken Kerem’in davranışı karşısında Zeynep ise gözyaşlarına boğulur. Ne olduğuna anlam veremeyen Zeynep, olanları bir tek Yağmur’a anlatır. Barış’ın aklı ise amcasındadır. Ya doğruyu söylüyorsa düşüncesini bir türlü aklından çıkartamaz. Gerçeği bulamadan içi rahat etmeyecek olan Barış, ailesinin ölümünü araştırmaya başlar. Cihan Hoca’ya verdiği tüm sözleri bozan Kerem, eski günlerine geri döner. Bu kararını ilk Can ile paylaşır. Çok istekli olmasa da Can mecburen Kerem’in yanındadır. Fakat Kerem yeni hedefini açıkladığında ise işler değişir. Çünkü yeni oyun Can’ın ilk kez yapamayacağı zorlukta ve hiç beklemediği bir isimle ilgilidir. Jale’nin tedavisi ile ilgili ise Murat’tan kötü haber gelir. Tülin ise Cem tarafından iyice köşe sıkıştırılmıştır. Elindeki görüntülerle tehdit ettiği Tülin’i zorla istediği her zaman görmeye çalışır. Ancak Tülin, onu hastalık bahanesi ile atlatır. Ancak Cem onu çok yakından takip etmektedir. Üstelik onu Cihanla birlikte çok da sağlıklı görünce beklenmedik bir hamle yapar. Kerem’in Zeynep’in kendisinden nefret etmesini sağlayacak planı işe yarar ancak, bedeli herkes için ağır olur. Jale ise tedavi için son umut olarak Amerika’ya gidecektir. Okul müdürü olarak yerine geçecek isim ise herkes için şaşırtıcıdır.
 


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.