GündemRSS
18.09.2013 - 12:09 | Son Güncelleme: 18.09.2013-16:19

Güneşi Beklerken 17. Bölümde Neler Oldu? (Güneşi Beklerken Son Bölüm)

Güneşi Beklerken 17. bölüm özeti burada. Güneşi Beklerken 17. bölüm dün akşam kanal d ekranlarında yayınlandı. Güneşi Beklerken yeni bölümde neler oldu?

Sitene Ekle
Güneşi Beklerken 17. Bölümde Neler Oldu? (Güneşi Beklerken Son Bölüm)
Güneşi Beklerken 12. Bölüm Özeti
 
Güneşi beklerken 17 Eylül Salı akşamı yayınlanan bölümüyle nefesleri kesti.
 
Yaz aylarında ekranlara ''merhaba '' diyen ve yoğun ilgiyle karşılaşan Güneşi Beklerken yayınlanan her bölümüyle izleyenleri etkilemeye devam ediyor. 17 Eylül Salı akşamı ekranlara gelen 12. bölümde de heyecan yine doruktaydı. Zeynep' Tayfun'un babası olmadığını öğrenince büyük bir şok yaşar. Gerçeği öğrenen Zeynep , Tayfun ile buluşmaya gider. Gerçkeleri annesinden de duymak isteyen Zeynep annesiyle konuşmak üzere hastaneye gider. Kerem ise burada da Zeynep'i yalnız bırakmaz ve peşinden gider.Gerçeklerin ortaya çıkmasını istemeyen Melis 'de bunu engellemek için hastanededir. Gerçklerin açığa çıkmasını engellemek için büyük bir delilik yapan Melis herkesi korkutur.Daha sonra annesiyle tartışan Zeynep evi terk eder ve Kerem'in evine gider. Barış'ın Kerem'in evine gelmesi ve Zeynep'i Kerem'in yatağında görmesi ise işlerin iyice karışmasına yol açar.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.