Editörün SeçimiRSS
09.02.2014 - 22:08 | Son Güncelleme: 10.02.2014-12:32

Güneşi Beklerken 32. bölüm izle-Güneşi Beklerken İzle

Güneşi Beklerken 32. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken, pazar akşamı yayınlanan yeni bölümü ile yine nefesleri kesti. Güneşi Beklerken 32. yeni bölümde, Cihan, ani bir kararla Melis ve Zeynep’e kardeş olduklarını söylüyor mu?

Sitene Ekle
Güneşi Beklerken 32. bölüm izle-Güneşi Beklerken İzle

Güneşi Beklerken 32. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken, pazar akşamı yayınlanan yeni bölümü ile yine nefesleri kesti. Güneşi Beklerken 32. yeni bölümde, Cihan, ani bir kararla Melis ve Zeynep’e kardeş olduklarını söylüyor mu? 


GÜNEŞİ BEKLERKEN 32. BÖLÜM İZLE

Zeynep, Kerem'i affetmiyor!

Zeynep, kendisinden gerçekleri saklayan Kerem’i affetmiyor.Zeynep, kendisinden gerçekleri saklayan Kerem’i affetmez. Zeynep duyduğu acı haberle sarsılır. Cihan hastanededir! Herkes hastanede toplanır. Cihan, ölüm ile burun buruna gelir.
 
Kerem’in Amerika yolculuğu için geri sayım başlar. Bu haber hızla yayılır. Herkes onu kararından vazgeçirmeye çalışır. Ancak Kerem kararından dönmez. Zeynep son bir kez Kerem’in karşısına çıkar. İkili arasındaki geçen konuşma sonrası Kerem acaba, Amerika uçağına binecek midir?
 
Güneşi Beklerken 32. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken, yeni bölümüyle Pazar akşamı yine nefes kesecek. Güneşi Beklerken yeni bölümde, Cihan, ani bir kararla Melis ve Zeynep’e kardeş olduklarını söylemek üzere harekete geçiyor. Ancak Melis’in babasına tepkisi sert oluyor.
 
Güneşi Beklerken 32. bölümde, Zeynep, Melis’ten duyduklarının şaşkınlığı içindedir. Yıllardır aradığı babasının kim olduğunu öğrenmiştir. Yaşadığı hayal kırıklığı sonucu, Demet ile tartışır. Kerem’in Barış’a hazırladığı sürpriz, Melis tarafından gelen bir telefon ile sonlanır.


 
Güneşi Beklerken yeni bölümde, Zeynep kayıptır. Kızına açıklama yapmakta zorlanan Demet, Cihan ile bir araya gelir. Cihan’ın önü, tanımadığı kişilerce kesilir ve saldırıya uğrar. Jale yıllarca sakladığı sır yüzünden Demet’e karşı son derece mahçuptur. Mehmet ile buluşan Jale’nin başka sırları da vardır.
 
Güneşi Beklerken 32. bölümde, Herkes Zeynep’i aramaktadır. Cihan, Barış’tan yardım ister. Kerem, tek başına her yeri didik didik eder. Demet'in karşısına çıkan Kerem, olanlardan onu sorumlu tutar. Zeynep sokakta laf dalaşına girdiği serseriler tarafından bayıltılır. Zeynep baygınken, yardımına beklenmeyen biri koşar. Bu gizemli kişi, Kerem’e mesaj atar. Zeynep’e kavuşan Kerem, telefonuna gelen bu isimsiz mesajın peşine düşer. Zeynep eve dönmek istemez. Geceyi Keremler’de geçirir. Zeynep gizemli kişinin ona bıraktığı hediyeyi fark eder.


 
Güneşi Beklerken yeni bölümde, Melis, yaptığının doğruluğundan emin değildir. Kerem’e ulaşamayan Melis, Aksel’e içini döker. Aksel, Melis’e beklenmeyen bir itirafta bulunur.

Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Güneşi Beklerken dün akşam yine hayranlarını ekranlara kilitledi. Güneşi Beklerken'in son bölümünü izleyemediyseniz haberimizdeki linkten tek parça halinde izleyebilirsiniz. Güneşi Beklerken izle (Güneşi Beklerken son bölüm tıkla izle)
 
2 Şubat Pazar akşamı ekrana gelen Güneşi Beklerken 31. bölümde Zeynep sonunda babasının kimliğini öğrendi fakat Kerem'in bu bilgiyi önceden bildiğini öğrenince de kalbi kırıldı. Güneşi Beklerken son bölümü kaçırdıysanız veya bu duygusal bölümü bir kez daha izlemek istiyorsanız aşağıdaki "Güneşi Beklerken İzle" linki ile Full ve yüksek kalite Güneşi Beklerken son bölüm videosuna ulaşabilirsiniz.

 
Güneşi Beklerken 31. Bölümde Neler Oldu:
Güneşi Beklerken dizisinin son bölümünde Cihan, ani bir kararla Melis ve Zeynep’e kardeş olduklarını söylemek üzere harekete geçiyor. Ancak Melis’in babasına tepkisi sert oluyor. Zeynep, Melis’ten duyduklarının şaşkınlığı içindedir. Yıllardır aradığı babasının kim olduğunu öğrenmiştir. Yaşadığı hayal kırıklığı sonucu, Demet ile tartışır.
 
Zeynep kayıptır. Kızına açıklama yapmakta zorlanan Demet, Cihan ile bir araya gelir. Cihan’ın önü, tanımadığı kişilerce kesilir ve saldırıya uğrar. Jale yıllarca sakladığı sır yüzünden Demet’e karşı son derece mahcuptur. Mehmet ile buluşan Jale’nin başka sırları da vardır. Güneşi Beklerken son bölümde herkes Zeynep’i aramaktadır. Cihan, Barış’tan yardım ister. Kerem, tek başına her yeri didik didik eder. Demet'in karşısına çıkan Kerem, olanlardan onu sorumlu tutar. Zeynep sokakta laf dalaşına girdiği serseriler tarafından bayıltılır. Zeynep baygınken, yardımına beklenmeyen biri koşar. Bu gizemli kişi, Kerem’e mesaj atar. Zeynep’e kavuşan Kerem, telefonuna gelen bu isimsiz mesajın peşine düşer. Zeynep eve dönmek istemez. Geceyi Keremler’de geçirir. Zeynep gizemli kişinin ona bıraktığı hediyeyi fark eder.

 
Melis, yaptığının doğruluğundan emin değildir. Kerem’e ulaşamayan Melis, Aksel’e içini döker. Aksel, Melis’e beklenmeyen bir itirafta bulunur. Ahmet, Kerem’in Amerika’ya gidişini organize etmektedir. Zeynep’in durumunu gören Ahmet, onunla dertleşir. Zeynep, Ahmet’in söylediklerinden sonra babasının karşısına çıkmaya karar verir. Cihan ile Zeynep kavuşurlar. Sıra Tülin’e her şeyi itiraf etmeye gelmiştir. Tülin ile tartışan Cihan bir anda fenalaşır.Zeynep ise Kerem’in her şeyi önceden bilip ondan sakladığını öğrenir. Zeynep büyük bir hayal kırıklığı ile Kerem’in karşısına çıkar.
 
Yorum Yazın
Gönder
En Çok Konuşulan Haberler
"Flöre" hangi spor dalına ait bir terimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX