TeknolojiRSS
06.03.2014 - 09:07 | Son Güncelleme: 06.03.2014-12:36

Güneşi Beklerken 36.bölüm fragmanı izle (Güneşi Beklerken izle)

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken her hafta olduğu gibi bu haftada büyük beğeni topladı. Güneşi Beklerken dizisinin Pazar akşamı yayınlanan son bölümünü kaçırdıysanız veya bu hafta yayınlanacak yeni bölüm fragmanını izlemek istiyorsanız haberimizde bulunan videolara tıklayabilirsiniz. Kerem Bursin hayranları bu bölümde yaşanacaklara çok şaşıracak. Peki Melis, Zeynep-Kerem arasında neler yaşanacak. İşte yeni bölüm fragmanı

Sitene Ekle
Güneşi Beklerken 36.bölüm fragmanı izle (Güneşi Beklerken izle)
Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken her hafta olduğu gibi bu haftada büyük beğeni topladı. Güneşi Beklerken dizisinin Pazar akşamı yayınlanan son bölümünü kaçırdıysanız veya bu hafta yayınlanacak yeni bölüm fragmanını izlemek istiyorsanız haberimizde bulunan videolara tıklayabilirsiniz. Kerem Bursin hayranları bu bölümde yaşanacaklara çok şaşıracak. Peki Melis, Zeynep-Kerem arasında neler yaşanacak. İşte yeni bölüm fragmanı
 
GÜNEŞİ BEKLERKEN 35.BÖLÜMDE NELER OLDU Güneşi Beklerken 35. bölümde, Melis, Zeynep-Kerem aşkını öğrenince öfkeden çılgına  dönemektedir. Tepkisini hemen belli etmemeye karar veren Melis, ikiliyi rezil edecek bir plan üzerine hazırlık yapmaya başlar.Güneşi Beklerken 35. bölümde, Kerem’in Amerika’ya gitmiştir ve bu  haber hızla yayılır. Barış ve Kerem için  artık yüzleşme vakti gelmiştir. Kardeşlerin ilişkisi neredeyse kopma noktasına gelir.Güneşi Beklerken yeni bölümde, Kerem, Koray’ın izini sürmeye devam etmektedir. Koray’ın yaşıyor olma ihtimali, Ahmet’i daha da umutlandırmaktadır. İpuçları adım adım takip eden Ahmet,   yavaş yavaş Koray’a yakınlaşmaktadır.

Güneşi Beklerken 36. bölüm fragmanıSETTEN CİHANGİR'E

'Güneşi Beklerken’ dizisinin başrol oyuncuları Kerem Bursin ve Hande Doğandemir set sonrası Cihangir’de görüntülendi. Set aracından inen oyuncular kol kola girerek bir evin yolunu tuttu. Arkalarından gelen muhabirin telefonunu düşürmesiyle kollarını ayıran Bursin ve Doğandemir gazetecileri karşılarında görünce neye uğradıklarını şaşırdı. Patlayan flaşlardan oldukça rahatsız olduğu gözlenen oyuncular muhabirlerin ısrarlı sorularına cevap vermedi. Kerem Bursin ve Hande Doğandemir’in bu halleri objektiflere böyle yansıdı.
 
Eski Kerem Sayer geri dönüyor.
 
Koray’ın karşısına çıkan Kerem ile babası büyük bir şok içerisindedir. Sayer Ailesi’ni zor günler beklemektedir. Zeynep, Melis’in tehdidinden sonra hayatına dair önemli kararlar alır. Kerem ile Zeynep artık kimse için birbirlerinden vazgeçmeyecektir.
 
Eski Kerem Sayer geri dönmüştür. Fakat okulda onu tatsız sürprizler beklemektedir. Kerem yokluğunda dönen işlerin farkına varınca çok sinirlenir. Okulda terör estiren Kerem kimseye acımaz.
 
Melis ile Zeynep arasındaki gerginlik kavgaya dönüşür. Cihan’ın devreye girmesi kızları sakinleştirmeye yetmez.
 
Barış ve Kerem için yüzleşme vakti! Barış ve Kerem için yüzleşme vakti geliyor. Ve iki can dostunun ilişkisi kopma noktasına geliyor.
Melis, Zeynep-Kerem aşkını öğrenince öfkeden çılgına döner. Tepkisini hemen belli etmemeye karar verir ve ikiliyi rezil edecek bir planın hazırlıklarına girişir.Kerem’in Amerika’ya gitmediği haberi hızla yayılır. Barış ve Kerem için yüzleşme vakti gelmiştir. Kardeşlerin ilişkisi kopma noktasına gelir.Kerem, Koray’ın izini sürmeye devam eder. Koray’ın yaşıyor olma ihtimali, Ahmet’i umutlandırır. İpuçları adım adım Koray’a çıkmaktadır
 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 34.BÖLÜM
Güneşi Beklerken dizisi yeni bölümüyle yine nefesleri kesti. Güneşi Beklerken 34. Bölüm'ünü izlemek istiyorsanız haberimizdeki linkten ulaşabilirsiniz.Güneşi Beklerken yeni bölümleriyle ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de

Güneşi Beklerken 34.Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Güneşi Beklerken son bölümünü haberimizdeki linkten izleyebilirsiniz. Güneşi Beklerken kesintisiz  izlemek için haberimizdeki linki takip edin. Güneşi Beklerken son bölüm izle.  Güneşi Beklerken yeni bölümleriyle ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de

Güneşi Beklerken 34. bölüm dün akşam izleyiciyi ekrana kilitledi. Güneyi Beklerken yeni bölüm yine nefes kesti. Güneşi Beklerken yeni bölümünü kaçıralan için haberin detayında verilen linki tıklayarak takılmadan izleyebilirsiniz.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 34. BÖLÜM TIKLA İZLE
GÜNEŞİ BEKLERKEN 34. BÖLÜM FRAGMANI TIKLA İZLE

Güneşi Beklerken 33. Bölüm Özeti
Ekranların ilgiyle izlenen dizilerinden Güneşi Beklerken’in merakle beklenen 33. Yeni bölümü yayınladı.  Dizinin yeni bölümünde bir çok cevapsız  soru cevaplarını buldu. Güneşi Beklerken 33.Bölümü donmadan ve kesintisiz bir biçimde izlemek için haberimizdeki linkte bulabilirisiniz.

Güneşi Beklerken son bölüm yayınlandı ve gerçekleri öğrenen Barış çok öfkelendi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Güneşi Beklerken son bölüm full video bağlantısı haberimizdedir. Güneşi Beklerken son bölüm 16 Şubat Pazar akşamı ekrana geldi ve izleyicileri ekran başına topladı. Güneşi Beklerken takipçilerinin merak ettiği pek çok konu vardı. Güneşi Beklerken son bölümde okula yeni öğrenci olarak gelen Aksel ortalığı fena karıştırdı. Güneşi Beklerken 33. bölümde Kerem ile Zeynep'in görüntülerini Barış'a gösterdi. Güneşi Beklerken son bölümde Barış oldukça öfkelendi ve Zeynep'e patladı. Peki Melis bu gerçeği öğrenebildi mi? Güneşi Beklerken 33. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberin sonundaki "Güneşi Beklerken İzle" linki ile full Güneşi Beklerken son bölüm videosuna ulaşabilirsiniz. Güneşi Beklerken 33. Bölüm Özeti: Sayer Koleji, Kerem’in yokluğuna alışamadı. Güneşi Beklerken son bölümde okula yeni bir öğrenci geldi ve bu durum bir anda bütün dengeleri değiştirdi. Aksel daha okuldaki ilk gününde ortalığı altüst etti.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 33. BÖLÜM İZLE - (GÜNEŞİ BEKLERKEN SON BÖLÜM FULL İZLE)

Güneşi Beklerken son bölüm 16 Şubat Pazar akşamı ekrana geldi ve izleyicileri ekran başına topladı. Güneşi Beklerken takipçilerinin merak ettiği pek çok konu vardı.Güneşi Beklerken son bölümde okula yeni öğrenci olarak gelen Aksel ortalığı fena karıştırdı. Güneşi Beklerken 33. bölümde Kerem ile Zeynep'in görüntülerini Barış'a gösterdi. Güneşi Beklerken son bölümde Barış oldukça öfkelendi ve Zeynep'e patladı. Peki Melis bu gerçeği öğrenebildi mi? Güneşi Beklerken 33. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberin sonundaki "Güneşi Beklerken İzle" linki ile full Güneşi Beklerken son bölüm videosuna ulaşabilirsiniz.Güneşi Beklerken 33. Bölüm Özeti: Sayer Koleji, Kerem’in yokluğuna alışamadı.Güneşi Beklerken son bölümde okula yeni bir öğrenci geldi ve bu durum bir anda bütün dengeleri değiştirdi. Aksel daha okuldaki ilk gününde ortalığı altüst etti. Zeynep ile Melis ise Güneşi Beklerken son bölümde Aksel’e gününü göstermekte kararlıydı. Güneşi Beklerken son bölümde Kerem, eski bir arkadaşıyla birlikte kalıyordu. Kerem’in gelişi, Jane’in göz ardı ettiği bazı duygularının canlanmasına neden oldu. Jane’in geçmişi, Kerem’in başına bela oldu. Güneşi Beklerken son bölümde Aksel, Kerem vekanal Zeynep arasındaki aşkı Barış’a söyledi. Barış, Güneşi Beklerken son bölümde öfkeyle Zeynep’in karşısına çıktı. Zeynep, Barış’a durumu açıklamakta zorlandı. Güneşi Beklerken son bölümde Melis, Barış ve Zeynep arasındaki kavgaya tanık oldu. Acaba Melis de Kerem’le Zeynep’in ilişkisini öğrenebildi mi?

Zeynep ile Melis ise Güneşi Beklerken son bölümde Aksel’e gününü göstermekte kararlıydı. Güneşi Beklerken son bölümde Kerem, eski bir arkadaşıyla birlikte kalıyordu. Kerem’in gelişi, Jane’in göz ardı ettiği bazı duygularının canlanmasına neden oldu. Jane’in geçmişi, Kerem’in başına bela oldu. Güneşi Beklerken son bölümde Aksel, Kerem vekanal Zeynep arasındaki aşkı Barış’a söyledi. Barış, Güneşi Beklerken son bölümde öfkeyle Zeynep’in karşısına çıktı. Zeynep, Barış’a durumu açıklamakta zorlandı. Güneşi Beklerken son bölümde Melis, Barış ve Zeynep arasındaki kavgaya tanık oldu. Acaba Melis de Kerem’le Zeynep’in ilişkisini öğrenebildi mi?

GÜNEŞİ BEKLERKEN 32. BÖLÜM ÖZETİ
Güneşi Beklerken 32. bölümde, Cihan, ani bir kararla Melis ve Zeynep’e kardeş olduklarını söylemek üzere harekete geçiyor. Ancak Melis’in babasına tepkisi sert oluyor.

Güneşi Beklerken 32. bölümde, Zeynep, Melis’ten duyduklarının şaşkınlığı içindedir. Yıllardır aradığı babasının kim olduğunu öğrenmiştir. Yaşadığı hayal kırıklığı sonucu, Demet ile tartışır. Kerem’in Barış’a hazırladığı sürpriz, Melis tarafından gelen bir telefon ile sonlanır.

Güneşi Beklerken yeni bölümde, Zeynep kayıptır. Kızına açıklama yapmakta zorlanan Demet, Cihan ile bir araya gelir. Cihan’ın önü, tanımadığı kişilerce kesilir ve saldırıya uğrar. Jale yıllarca sakladığı sır yüzünden Demet’e karşı son derece mahçuptur. Mehmet ile buluşan Jale’nin başka sırları da vardır.

Güneşi Beklerken 32. bölümde, Herkes Zeynep’i aramaktadır. Cihan, Barış’tan yardım ister. Kerem, tek başına her yeri didik didik eder. Demet'in karşısına çıkan Kerem, olanlardan onu sorumlu tutar. Zeynep sokakta laf dalaşına girdiği serseriler tarafından bayıltılır. Zeynep baygınken, yardımına beklenmeyen biri koşar. Bu gizemli kişi, Kerem’e mesaj atar. Zeynep’e kavuşan Kerem, telefonuna gelen bu isimsiz mesajın peşine düşer. Zeynep eve dönmek istemez. Geceyi Keremler’de geçirir. Zeynep gizemli kişinin ona bıraktığı hediyeyi fark eder.

Güneşi Beklerken yeni bölümde, Melis, yaptığının doğruluğundan emin değildir. Kerem’e ulaşamayan Melis, Aksel’e içini döker. Aksel, Melis’e beklenmeyen bir itirafta bulunur.

Güneşi Beklerken 32. öblümde, Ahmet, Kerem’in Amerika’ya gidişini organize etmektedir. Zeynep’in durumunu gören Ahmet, onunla dertleşir. Zeynep, Ahmet’in söylediklerinden sonra babasının karşısına çıkmaya karar verir. Cihan ile Zeynep kavuşurlar. Sıra Tülin’e her şeyi itiraf etmeye gelmiştir. Tülin ile tartışan Cihan bir anda fenalaşır.

Zeynep ise Kerem’in her şeyi önceden bilip ondan sakladığını öğrenir. Zeynep büyük bir hayal kırıklığı ile Kerem’in karşısına çıkar.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 31. BÖLÜM ÖZETİ
Güneşi Beklerken 31. bölümde, Kerem’in Amerika’ya gitme kararı aile içinde büyük bir şok etkisi yaratır. Ahmet ve Sevim ne yapmaları gerektiğini bilemezler. Kerem ise kararından emindir, vazgeçmeyecektir. Zeynep, gerçekleri sakladığı için annesine kızgındır. Demet ve Zeynep sert bir şekilde tartışırlar. Zeynep bir hışımla evden çıkar. Teselliyi Kerem’in kollarında arar. Melis, Kerem’le buluşmak üzere yanlarına gelir. Melis gördüklerine inanamaz.

Güneşi Beklerken 31. bölümde, Zeynep’le tartışan Demet’in canı çok sıkkındır. Demet’in daha fazla üzülmesine dayanamayan Cihan, ani bir kararla Melis ve Zeynep’e kardeş olduklarını söylemek üzere harekete geçer. Melis, hiç beklemediği bir yerde Zeynep’in babası için hazırladığı CD’yi görür. Cihan’ın her şeyi bildiğini anlar. Melis’in babasına tepkisi sert olur. Ne pahasına olursa olsun, Zeynep’in bu sırrı öğrenmesine izin vermeyecektir.

Güneşi Beklerken 31. bölümde, Begüm, Melis’ten intikam almak için plan yapmaktadır. İlk iş olarak, Dilan’ın karşısına çıkar. Barış kötü günler geçirmektedir. Begüm’ün ziyareti onu neşelendirir. Bu ani ziyaretin sebebi ise bambaşka niyetler taşımaktadır.

Güneşi Beklerken 31. bölümde, Barış’ın haline üzülen Kerem, onun mutlu olacağı bir sürprizin peşine düşer. Aslında Kerem’in hiç gitmesini istemeyen Ahmet, Zeynep’ten aldığı bir fikirle ona ummadığı bir sürpriz hazırlar. Baba- oğul ilk kez bu kadar yakındırlar.

Güneşi Beklerken 31. bölümde, dizi piyasasına hızlı geri dönüş yapan Tülin, Sayer Koleji’ne davet edilir. Annesini takdim edip söyleşiyi yönetecek kişi ise Melis’tir. Fakat konuşma yarıda beklenmedik bir kaza ile kesilir. Melis ölüm tehlikesi ile burun buruna gelir.

30. BÖLÜM ÖZETİ
Güneşi Beklerken 30. bölümde, Kerem’in kendini aldattığına emin olan Melis, sonunda aradığı şüpheliyi bulmuştur. Dilan’ın yardımı ile şüphelendiği kişiye bunun bedelini ödetir. Ancak Melis’in kestiği ceza, başına hiç ummadığı büyüklükte bir dert açar.

Güneşi Beklerken 30. bölümde, gece ansızın kapıları çalınan Cihan ve Tülin, kızları adına hesap vermek zorunda kalırlar. Cihan, Melis’in Kerem’i bu kadar, hatta takıntılı derecede sevmesi karşısında bir takım önlemler almak zorunda kalır. Hiç bir şeyden haberi olmayan Kerem de, daha fazla uzatmadan Melis ile yolları ayırmaya karar vermiştir. Cihan’dan Kerem’in her şeyi bildiğini öğrenen Demet, Kerem’i karşısına alır ve ondan Zeynep’in peşini bırakmasını ister. Kerem ile buluşmayı bekleyen Zeynep, karşısında Barış’ı bulur. Barış’ın tavrı Zeynep’i çok üzer. Begüm ile beraber gittikleri kafede Barış, saldırıya uğrar. Bunu duyan Kerem, Barış’a yapılanların bedelini ödetmeye kararlıdır.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 29. BÖLÜM ÖZETİ
Güneşi Beklerken 29. bölümde, Zeynep’ten vazgeçmek istemeyen Kerem’in önüne, hiç beklemediği yeni bir engel çıkıyor.Kerem’in kendini aldattığına emin olan Melis, sonunda aradığı şüpheliyi bulmuştur. Dilan’ın yardımı ile şüphelendiği kişiye bunun bedelini ödetir. Ancak Melis’in kestiği ceza, başına hiç ummadığı büyüklükte bir dert açar. Gece ansızın kapıları çalınan Cihan ve Tülin, kızları adına hesap vermek zorunda kalırlar. Cihan, Melis’in Kerem’i bu kadar, hatta takıntılı derecede sevmesi karşısında bir takım önlemler almak zorunda kalır.

Güneşi Beklerken 29. bölümde, hiç bir şeyden haberi olmayan Kerem de, daha fazla uzatmadan Melis ile yolları ayırmaya karar vermiştir. Cihan’dan Kerem’in her şeyi bildiğini öğrenen Demet, Kerem’i karşısına alır ve ondan Zeynep’in peşini bırakmasını ister. Güneşi Beklerken yeni bölümüyle


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX