GündemRSS
22.07.2013 - 13:50 | Son Güncelleme: 22.07.2013-15:44

Güneşi Beklerken 4. Bölüm Fragman Zeynep Yarışı Kazanıyor!

Güneşi Beklerken 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 3. bölüm heyecan dolu anlar yaşattı. Güneşi Beklerken yeni bölüm merakla bekleniyor. Başrollerinde Emre KInay ve Hande Doğandemir oynuyor. Kerem ve Zeynep çekişmesi devam ediyor.

Sitene Ekle
Güneşi Beklerken 4. Bölüm Fragman Zeynep Yarışı Kazanıyor!
GÜNEŞİ BEKLERKEN 4.BÖLÜM 
 
Güneşi Beklerken bu hafta 4. bölümüyle ekranlara gelecek. Güneşi beklerken yeni bölümünde neler olacak?
 
Kerem , Zeynep'le uğraşmaya tüm gücüyle devam eder. Zeynep'e daha çok zarar verebilmek için ise önündeki engelleri kaldırmaya kararlıdır. Kerem için en büyük engel ise Cihan Hoca'dır.
 
Sürekli Zeynep'i koruyan Cihan Hoca'dan kurtulmanın yollarını arayan Kerem , Cihan Hocayı okuldan atması için annesiyle konuşur.Ancak olumsuz yanıt alan Kerem bu işi tek başına halletmeye karar verir. Zeynep ise büyük yarışa hazırlanmak için tüm çabasını sarfeder.
 
Bu çalışmaları sırasında Kerem yine Zeynep'in moralini bozacak şeyler yapar. Kerem'e bu sefer engel olacak kişi ise Barış'dır. Barış'ın Zeynep'i koruması Barış ile Kerem arasında büyük bir gerginliğe sebep olur.
 
Jale ise fenalaşıp hastahaneye kaldırılır. Zeynep'in Cihan Hoca'ya haber vermesiyle Cihan Hoca'da hastahaneye gelir. Demet evde bulunan ilaçlardan şüphelenir. Ancak Jale diğerlerine birşey söylememesi için doktorunu ikna etmeye çalışır.
 
Kerem ise Zeynep ve Cihan hoca için öyle bir plan düşünür ki bu sefer çok ileri gider.
 
Güneşi Beklerken 23 Temmuz Salı akşamı KANAL D 'de.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
"Suç Bende" kimin şarkısıydı?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.