GündemRSS
20.07.2013 - 12:49 | Son Güncelleme: 20.07.2013-12:49

Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı izle güneşi bekleyemedi!

Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı.Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı izle.Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı heyecanı başladı.Güneşi Beklerken kanald dizisi devam ediyor.

Sitene Ekle
Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı izle güneşi bekleyemedi!

Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı.Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı izle.Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı heyecanı başladı.Güneşi Beklerken kanald dizisi devam ediyor.

Güneşi Beklerken 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 4. bölümde neler oluyor. Kerem öfkesine yenilip neler yapıcak. Güneşi Beklerken 4. bölüm bomba gibi geliyor. Zeynep'in Melis'lerde kalmadığı öğrenen Demet kızına nerde kaldığını sorar. Zeynep gerçekleri söyleyecek mi?
 
Kerem annesinden Cihan hocayı okuldan kovmasını ister. Annesi bu isteğini onaylamaz. Bu duruma öfkelenen Kerem, Cihan Hocayla yüzleşmeye gider. Kerem , Cihan Hocayı bıçaklıyor mu.
 
Öte yandan Demet , Zeyneple tartışırken Jale baygınlık geçirir. Hastaneye götürülen Jale, doktoruyla konuşurken Demet bu durumu öğrenir. Güneşi Beklerken 4. bölüm 23 Temmuz pazartesi.
 
 
Güneşi Beklerken 3. Bölüm Özet
 
Güneşi Beklerken 3. bölüm de Zeynep lunaparkata yangın içinde kaldı. Melis olanları Barış'a anlatınca beklenmedik birşeyle karşılaştı. Barış, Melis'i orada bırakıp Zeynep'i kurtarmak için lunaparka gitti ve yangının içinden Zeynep'i kurtardı.
Zeynep kendisine yapılan bu tuzağa çok fazla kızmış haldedir. Kerem ise ailesiyle sorunlarını konuşup çözmeye çalışır fakat olaylar çıgırından çıkar. Babasına öfkeli olan Kerem evden fırlayıp gider. 
 
Kerem tam arabasına binmek üzeredir ki Zeynep gelir. Zeynep, Kerem'den kendisine yaptığı şeyin hesabını sormak ister. Kerem'in arabasına binen Zeynep inmek istemeyince birlikte yola çıkarlar.
Kerem'in arabası arızalanır ve kaza yapar ikili. Kerem ile birlikte ormanda mahsur kalan Zeynep çok korkmuş ve öfkeledir. Ormanda ikli yakınlaşır. Ormandan kurtulmak için Zeynep yol arar ve kurtulurlar. 
 
Okula birlikte giden Zeynep ve Kerem hakkında dedikodular çıkar. Zeynep, Kerem'e bunun hesabını sormak isterken Kerem'e bir tokat attı. Tokata sinirlenen Kerem , Zeynep'in üstüne yürüdü.
Barış araya girip Kerem'i sakinleştirmeye çalıştı.Cihan, Zeynep'in düştüğüm durumu öğrenir ve Kerem'e ders vermek için yanına gitti. Kerem ise öğretmeni olan Cihan'a sert tepki verince  tehditler hava da uçtu. 
 
Demet, Cihan'ı gördü. Cihan'a Zeynep'in kendi kızı olduğunu Demet söyleyecek mi? Güneşi Beklerken 4. bölümde nele olacak.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Günün İş Fırsatları
Tüm İlanlar desteği ile
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.