GündemRSS
24.07.2013 - 09:49 | Son Güncelleme: 24.07.2013-12:20

Güneşi Beklerken 4. Bölüm İzlendi Cihan ile Demet Karşılaştı!

Güneşi Beklerken 4. bölüm kalan d ekranlarında oldu. Güneşi Beklerken yeni bölümde Cihan hoca ile Kerem arasında tartışmalar ve kavgalar yaşandı. Zeynep ile uğraşmaya devam eden Kerem , Barış ile arasını açtı. Demet , Jale'nin hastalığını öğrenmeye çalıştı.

Sitene Ekle
Güneşi Beklerken 4. Bölüm İzlendi Cihan ile Demet Karşılaştı!
Güneşi Beklerken bu hafta 4. bölümü yayınlandı. Güneşi beklerken yeni bölümünde neler olacak? Kerem , Zeynep'le uğraşmaya tüm gücüyle devam eder. Zeynep'e daha çok zarar verebilmek için ise önündeki engelleri kaldırmaya kararlıdır. Kerem için en büyük engel ise Cihan Hoca'dır.
 
Sürekli Zeynep'i koruyan Cihan Hoca'dan kurtulmanın yollarını arayan Kerem , Cihan Hocayı okuldan atması için annesiyle konuşur.Ancak olumsuz yanıt alan Kerem bu işi tek başına halletmeye karar verir. Zeynep ise büyük yarışa hazırlanmak için tüm çabasını sarfeder.
 
Bu çalışmaları sırasında Kerem yine Zeynep'in moralini bozacak şeyler yapar. Kerem'e bu sefer engel olacak kişi ise Barış'dır. Barış'ın Zeynep'i koruması Barış ile Kerem arasında büyük bir gerginliğe sebep olur.
 
Jale ise fenalaşıp hastahaneye kaldırılır. Zeynep'in Cihan Hoca'ya haber vermesiyle Cihan Hoca'da hastahaneye gelir. Demet evde bulunan ilaçlardan şüphelenir.
Ancak Jale diğerlerine birşey söylememesi için doktorunu ikna etmeye çalışır. Kerem ise Zeynep ve Cihan hoca için öyle bir plan düşünür ki bu sefer çok ileri gider.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
2004 yapımı 'Mustafa Hakkında Her şey' adlı filmin müzikleri hangi guruba aittir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.