GündemRSS
30.07.2013 - 15:05 | Son Güncelleme: 30.07.2013-15:08

Güneşi Beklerken 5. BÖLÜM Kanal D İzle FULL Zeynep , Kerem Kapışması

Güneşi Beklerken 5. bölüm bu akşam kanal d ekranalrında. Güneşi Beklerken yepyeni bölümde olaylar büyüyor. Zeynep, Cihan Hocanın suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Kerem ise ona engel olmanın peşinde.

Sitene Ekle
Güneşi Beklerken 5. BÖLÜM Kanal D İzle FULL Zeynep , Kerem Kapışması
Yaz aylarının reyting rekortmeni dizisi Güneşi Beklerken 5. bölümüyle ekranlara gelecek. Kanal D'nin yaz sezonu dizilerinden Güneşi Beklerken kısa sürede büyük çıkış yaptı. Beğeniyle izlenen dizi bu hafta yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Bu haft a5. Fragmanı yayınlanan dizide heyecan yine dorukta.
 
Cihan ve Tülin 5. bölümde karşı karşıya gelecek. Babasının eskiden bir ilişkisi olduğunu duyan Melis bu konuyu araştırmaya başlar. Cihan'la karşılaşan Demet ise şaşkındır. Yıllar sonra karşı karşıya gelen Cihan ve Demet birbirlerine hiçbir şey söyleyemezler.
 
Güneşi Beklerken 5.bölümüyle 30 Temmuz Salı akşamı Kanal D'de.
 
Güneşi Beklerken Yeni Bölümde Neler Oluyor!
 
Kerem kafayı bu kez de Cihan Hoca’ya takmıştır, onu okuldan attırmak için plan kurarken,  Zeynep ise ilk yarışına hazırlanmaya başlar. Kerem, Zeynep’i koruduğu için Cihan Hoca’ya takmıştır ve onu okuldan attırmak için elinden geleni yapar. Eğer Cihan Hoca engelini ortadan kaldırırsa Zeynep’e gününü göstermesi kolaylaşacaktır. Hemen annesi ile konuşup onu okuldan kovmasını ister. Aniden bayılan Jale ise hastanededir. Durumunu herkes sakladığı için kimse ne olduğunu anlamamıştır.
 
Zeynep, hemen Cihan Hoca’yı da arayarak Jale’nin sağlık durumu ile ilgili onu da bilgilendirir. Cihan da onu görmek için hastaneye doğru yola çıkar. Demet de en yakın dostunun yanı başındadır. Fakat içine bir kuşku düşer. Evde bulduğu çok sayıda ilaç hakkında hastanedeki doktoru ile konuşup gerçekte ne olduğunu araştırmaya başlar.
Annesi tarafından teklifi reddedilen Kerem, bu kez Cihan Hoca’yı kendi yöntemleri ile alt etmeye karar verir. Zeynep’in ise ilk yarışı vardır gece gündüz bu yarış için hazırlanmaktadır.
 
Fakat Kerem yine onun siniri bozacak bir hamle yapmakta gecikmez. Barış, ikilinin arasına girer ve Zeynep’i yine kurtarır. Bu durum Kerem ile Barış’ın arasında ilk kez büyük bir gerginliğe neden olur. Kerem’in yanlış yolda olduğunu fark eden babası Ahmet uzun zamandan sonra ilk kez oğlu ile ilgilenmeye başlar. Jale hastane doktoru ile konuşup, onu susması için ikna eder. Kerem, Barış’ın gönlünü almak için Melis ile Behice Anneanneye gelir. Fakat orada Barış ve anneannesinin dışında beklenmedik bir misafir daha vardır. Zeynep’i bir türlü alt edemeyen üstelik Cihan Hoca’ya da istediği dersi veremeyen Kerem’in aklına başka bir fikir gelir. Ancak  bu kez çok fazla ileri gider.
 
 
Güneşi Beklerken 4. Bölüm Özet
 
Güneşi Beklerken  4. bölümde heyecan doruktaydı. Jale hastaneye kaldırıldı. Jale'nin nhastaneye kaldırıldığını Zeynep'ten öğrenen Cihan direk hastaneye geldi. Cihan'ın hastaneye geleceğini öğrenen Jale ise panikledi. Önce Demet'i bir şekilde hastaneden gönderdi. Daha sonra Zeynep'i tembihleyerek Cihan'ın geldiğini söylememesini istedi.
 
 
Okulda iler giderek karıştı. Zeynep , Melis'ten kendisine yaprıklarının hesabını sordu. kendisine hakim olan Zeynep daha fazla ileri gitmeden sakinleşmeye çalıştı. Melis is herkesin önünde Zeynep'in kendisine saldırmasını kaldıramadı dahada öfkelendi. Kerem'den Zeynep'le daha fazla uğraşmasını istedi.
 
Kerem ile Barış'ın arası Zeynep yüzünden açıldı. Aslında Barış Kerem'in hareketlerine artık daha fazla katlanamaz hale geldi. Kerem, Cihan hocadan intikam almak peşine adam taktı. Cihan hocayı trafikte sıkıştıran adamlar  kavga çıkardı. Cihan Hoca bu kavgadan küçük sıyrıklarla çıktı. 
 
Bu olayın arkasında Kerem'in olduğunu anlayan Cihan okula geldiğinde onunla bir sert şekilde basket oynadı. İkiside durumun farkındaydı. İkisnde biri oraya fazlaydı. Kerem kendi okulu olduğu için herkesi okuldan kovdurabileceğini düşünüyor. Annesinden Cihan hocayı attırması için büyük bir oyun oynayacak.
 
Öte yandan Cihan hastaneye giderken asansörde Demet ile karşılaştı. Kerem annesinin yanına yüzü kanlar içinde gitti ve Cihan hocayı kovmasını istedi.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.