MagazinRSS
18.08.2013 - 10:56 | Son Güncelleme: 18.08.2013-10:59

Güneşi Beklerken 8. Bölüm Fragmanı Çıktı! Güneşi Beklerken Tüm Bölümler Kanal D İzle

Güneşi Beklerken 8. bölüm fragmanı çıktı. Güneşi Beklerken 8. bölüm 20 Ağustos salı akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacaktır. Güneşi Beklerken kaçırdığınız tüm bölümleri kanal d'nin resmi sitesinden izleyebilirsiniz.

Sitene Ekle
Güneşi Beklerken 8. Bölüm Fragmanı Çıktı! Güneşi Beklerken Tüm Bölümler Kanal D İzle
Güneşi Beklerken 8. bölüm fragmanı çıktı. Güneşi Beklerken 8. bölüm 20 Ağustos salı akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacaktır. Güneşi Beklerken kaçırdığınız tüm bölümleri kanal d'nin resmi sitesinden izleyebilirsiniz.  Güneşi Beklerken 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Zeynep ile Kerem birlikte okula geri dönerler. Zeynep'e yardım eden kerem neyin peşindedir?  Güneşi Beklerken 8. bölüm bomba gibi geliyor.
 
Güneşi Beklerken 7. bölümde Kerem, Zeynep'e oyunlar oynadı. Zeynep, Kerem'in kendisine kurduğu tuzaktan habersiz ona inandı. Güneşi Beklerken 8. bölümde nelr olacak? Güneşi Beklerken 8. bölüm ne zaman?
 
Güneşi Beklerken 8. Bölüm Özet
 
Zeynep’ten tamamen kurtulmak isteyen Melis, ona tuzak kuruyor.   Demet artık her şeyi öğrenir. Jale’nin bunu nasıl yaptığına inanamazken Cihan çıka gelir. Gölyazı’ya dönmeleri ve Zeynep’in babası hakkında sorduğu sorularla onu sıkıştırır. Kerem ise oyununa devam etmektedir. Zeynep’in babasının arkadaşı zannettiği Salih’i okula getirtir. Ondan aldıkları yeni bilgiler Zeynep’i daha da umutlandırır. Bu arada Jale’nin sağlık durumunu da öğrenen Demet, arkadaşını bırakıp gidemez.
 
Zeynep’in okulda kaldığı haberi çabucak yayılırken, Melis ise bu kızı hayatından nasıl çıkartacağını kara kara düşünür. Zeynep bir yandan babasını ararken diğer yandan da Burhan Felek Spor Salonu’nda yapılacak önemli atletizm yarışına hazırlanır. Bu yarış ilerisi için ona çok daha büyük kapılar açacaktır. Ancak Barış ile buluşan Melis, Zeynep’in bu yarışa gitmesini engelleyecek bir yalan söyleyerek ortalığı fena karıştırır. Melis yüzünden Cihan Hoca ile Zeynep karşı karşıya gelirken, Kerem de oynadığı oyunu bitirmeye karar verir.
 
Zeynep’i tekneleri ile babasının orada olduğunu haber aldıkları Karadeniz’deki bir koya götürmek üzere yola çıkartır. Ancak teknede Melis de vardır. Ve bu kez Zeynep’ten kurtulmaya kesin kararlıdır. Zeynep, Melis’i görünce çok şaşırır. Ve bir süre sonra Zeynep son sürat giden teknede ortadan kaybolur.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

"Bir şey yapmayı, bir şey elde etmeyi çok istemek" anlamındaki deyim hangisidir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.