Editörün SeçimiRSS
19.02.2014 - 10:10 | Son Güncelleme: 20.02.2014-9:33

Güneşi Beklerken 33.Bölüm İzle (Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle)

Ekranların ilgiyle izlenen dizilerinden Güneşi Beklerken’in merakle beklenen 33. Yeni bölümü yayınladı. Dizinin yeni bölümünde bir çok cevapsız soru cevaplarını buldu. Güneşi Beklerken 33.Bölümü donmadan ve kesintisiz bir biçimde izlemek için haberimizdeki linki takip edin. Güneş Beklerken ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Güneşi Beklerken 33.Bölüm İzle (Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle)

Ekranların ilgiyle izlenen dizilerinden Güneşi Beklerken’in merakle beklenen 33. Yeni bölümü yayınladı.  Dizinin yeni bölümünde bir çok cevapsız  soru cevaplarını buldu. Güneşi Beklerken 33.Bölümü donmadan ve kesintisiz bir biçimde izlemek için haberimizdeki linki takip edin. Güneş Beklerken ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de 

 

 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 33. BÖLÜMDE NELER OLDUGüneşi Beklerken son bölüm yayınlandı ve gerçekleri öğrenen Barış çok öfkelendi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Güneşi Beklerken son bölüm full video bağlantısı haberimizdedir. Güneşi Beklerken son bölüm 16 Şubat Pazar akşamı ekrana geldi ve izleyicileri ekran başına topladı. Güneşi Beklerken takipçilerinin merak ettiği pek çok konu vardı. Güneşi Beklerken son bölümde okula yeni öğrenci olarak gelen Aksel ortalığı fena karıştırdı. Güneşi Beklerken 33. bölümde Kerem ile Zeynep'in görüntülerini Barış'a gösterdi. Güneşi Beklerken son bölümde Barış oldukça öfkelendi ve Zeynep'e patladı. Peki Melis bu gerçeği öğrenebildi mi? Güneşi Beklerken 33. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberin sonundaki "Güneşi Beklerken İzle" linki ile full Güneşi Beklerken son bölüm videosuna ulaşabilirsiniz. Güneşi Beklerken 33. Bölüm Özeti: Sayer Koleji, Kerem’in yokluğuna alışamadı. Güneşi Beklerken son bölümde okula yeni bir öğrenci geldi ve bu durum bir anda bütün dengeleri değiştirdi. Aksel daha okuldaki ilk gününde ortalığı altüst etti.


GÜNEŞİ BEKLERKEN 33. BÖLÜM İZLE - (GÜNEŞİ BEKLERKEN SON BÖLÜM FULL İZLE)

Güneşi Beklerken son bölüm 16 Şubat Pazar akşamı ekrana geldi ve izleyicileri ekran başına topladı. Güneşi Beklerken takipçilerinin merak ettiği pek çok konu vardı.Güneşi Beklerken son bölümde okula yeni öğrenci olarak gelen Aksel ortalığı fena karıştırdı. Güneşi Beklerken 33. bölümde Kerem ile Zeynep'in görüntülerini Barış'a gösterdi. Güneşi Beklerken son bölümde Barış oldukça öfkelendi ve Zeynep'e patladı. Peki Melis bu gerçeği öğrenebildi mi? Güneşi Beklerken 33. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberin sonundaki "Güneşi Beklerken İzle" linki ile full Güneşi Beklerken son bölüm videosuna ulaşabilirsiniz.Güneşi Beklerken 33. Bölüm Özeti: Sayer Koleji, Kerem’in yokluğuna alışamadı.Güneşi Beklerken son bölümde okula yeni bir öğrenci geldi ve bu durum bir anda bütün dengeleri değiştirdi. Aksel daha okuldaki ilk gününde ortalığı altüst etti. Zeynep ile Melis ise Güneşi Beklerken son bölümde Aksel’e gününü göstermekte kararlıydı. Güneşi Beklerken son bölümde Kerem, eski bir arkadaşıyla birlikte kalıyordu. Kerem’in gelişi, Jane’in göz ardı ettiği bazı duygularının canlanmasına neden oldu. Jane’in geçmişi, Kerem’in başına bela oldu. Güneşi Beklerken son bölümde Aksel, Kerem vekanal Zeynep arasındaki aşkı Barış’a söyledi. Barış, Güneşi Beklerken son bölümde öfkeyle Zeynep’in karşısına çıktı. Zeynep, Barış’a durumu açıklamakta zorlandı. Güneşi Beklerken son bölümde Melis, Barış ve Zeynep arasındaki kavgaya tanık oldu. Acaba Melis de Kerem’le Zeynep’in ilişkisini öğrenebildi mi? 

 Zeynep ile Melis ise Güneşi Beklerken son bölümde Aksel’e gününü göstermekte kararlıydı. Güneşi Beklerken son bölümde Kerem, eski bir arkadaşıyla birlikte kalıyordu. Kerem’in gelişi, Jane’in göz ardı ettiği bazı duygularının canlanmasına neden oldu. Jane’in geçmişi, Kerem’in başına bela oldu. Güneşi Beklerken son bölümde Aksel, Kerem vekanal Zeynep arasındaki aşkı Barış’a söyledi. Barış, Güneşi Beklerken son bölümde öfkeyle Zeynep’in karşısına çıktı. Zeynep, Barış’a durumu açıklamakta zorlandı. Güneşi Beklerken son bölümde Melis, Barış ve Zeynep arasındaki kavgaya tanık oldu. Acaba Melis de Kerem’le Zeynep’in ilişkisini öğrenebildi mi?

 

Yorum Yazın
Gönder
En Çok Konuşulan Haberler
Kutup Yıldızı hangi yönü gösterir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX