MagazinRSS
25.06.2013 - 18:24 | Son Güncelleme: 25.06.2013-18:29

Güneşi Beklerken ve Güzel Çirkin İki Yaz Dizisi Kanal D'de Başlıyor

Birbirinden iddialı iki dizi kanal d ekranlarında birbiryle yarışıyor resmen. İki güzel dizi seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.

Sitene Ekle
Güneşi Beklerken ve Güzel Çirkin İki Yaz Dizisi Kanal D'de Başlıyor
Güneşi Beklerken 1. Bölüm 
 
Yaban Çiçeği adını Güneşi Beklerken olarak değiştiren ve yaz aylarında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan dizinin 1.bölümü çok yakında Kanal D ekranlarında olacak.
 
Güneşi Beklerken'in konusu nedir?
 
Güneşi Beklerken Bursa'dan İstanbula uzanan bir anne - kızın macerasını anlatıyor. Bursa'da terzilik yapan Demet'e İstanbul'da bir kolejde müdire olan eski dostu Jale yardım elini uzatır ve onları İstanbula getirir.
 
Görünüşte Jale Zeynep'in iyi bir eğitim alması ve yeni bir başlangıç yapmalarına yardımcı olmak için uğraşıyor gibi görünsede aslında Jale Zeynep'in hayatını kökten değiştirecek bir sırrı saklamaktadır.
 
Zeynep okulda zor zamanlar geçirmektedir. Sırların ortaya çıkması ise hayatını daha içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır.
 
Kadrosunda Emre Kınay , Hande Doğandemir,Gökçe Yanardağ gibi isimlerin yer aldığı  yeni gençlik dizisi yaz aylarında KANAL D 'de seyircisi ile buluşacak.
 
Güneşi Beklerken Çok Yakında Kanal D ekranlarında...
 
 
Güzel Çirkin 1. Bölüm
 
 
Güzel Çirkin yeni dizinin başrolerinde Ali Sunal ve Naz Elmas oynuyor. Ali Sunal , Naz Elmas, Cahit Gök ve Mehmet Çevik Güzel Çirkin adlı yeni dizide ekran karşısında olacaklar.
 
Güzel Çirkin yeni dizi iki farklı ekol, iki farklı kişilik, iki farklı bakış açısı, tek bir olay... 
Murat ve Nazlı beraber çalışmaya başlarlar. Çözmeye çalıştıkları ilk olayda,  kişiliklerinden meslek anlayışlarına, olaylara yaklaşımlarından ürettikleri çözümlere, eğitimlerinden hayata bakışlarına kadar her konuda aralarında derin bir uçurum olduğu anlaşılır. Bu kaba, sürekli şarkı türkü söyleyen, espri yaptığını zanneden, dağınık, disiplinsiz adam Nazlı’yı hiç şaşırtmamıştır.   Değil halkın güvenliği, bir evcil hayvanın bile güvenliği bu beceriksiz adama emanet edilemez.  Onun gibi polisler yüzünden adalet sistemi işlememekte, insan hakları ihlal edilmektedir. Onun gibiler yüzünden Emniyet Teşkilatı’nın imajı zedelenmektedir. 
 
Murat için ise durum kabustan farksızdır. Burnu büyük, uzlaşmaz, herkesi küçük gören okullu bir kızla çalışmaktadır artık. Gelir gelmez göz boyamak için dosyalara gömülmüş, sağa sola emirler yağdırmaya başlamıştır. Ama dünyadan haberi yoktur aslında. Emniyet teşkilatının imajını, özel korumalı sitelerde büyümüş bu kız çocuğu mu kurtaracaktır? 
 
Nazlı’ya her baktığında için için gülmektedir. Onun İstanbul’un bu en civcivli bölgesinde birkaç günden fazla dayanamayacağını düşünmektedir. Tek yapması gereken sabretmektedir.  Nasıl olsa Nazlı kısa süre sonra ağlayarak bir masa başı görevine geçmek isteyecektir. Neredeyse her konuda zıtlaşan Nazlı ve Murat’ın uzlaşabildikleri tek nokta var. 
 
Güzel Çirkin yeni dizide Murat ve Nazlı kendilerine gelen her cinayeti çözmek, katilleri yakalamak ve dosyayı kapatmak… Bunun için de bir şekilde beraber çalışmayı öğrenmek zorundalar.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Roma'yı yakan ünlü imparator kimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.