11.01.2016 12:37 | Son Güncelleme:

Güneşin Kızları 30. son bölümünde nefes kesen sahne! - İzle

Yayınlandığı ilk günden bu yana dizi severlerin odağında kalmayı başaran Güneşin Kızları son bölümü ile nefes kesti. Aşk, entrika, sır ve intikamın elele gittiği Güneşin Kızları dizisinin 30. son bölümünde yine olayların ardı arkası kesilmedi. Ali, Selin'i korumak için, öğrendiği büyük sırrı sakladı. İşte o detaylar...

Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizisi Güneşin Kızları 30.son bölüm ekrana geldi! Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı senaryosu ile bu hafta izleyiciyi ekrana kilitleyecek olan Güneşin Kızları son bölümünde Ali, Selin'i korumak için, öğrendiği büyük sırrı saklıyor! İşte Güneşin Kızları 30. bölümü  ve dahası...

Dizinin güzelliği kadar hırçınlığıyla da dikkat çeken karakteri Selin'i ise büyük bir sürpriz bekliyor. Oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel gibi isimlerin yer aldığı Güneşin Kızları 30. bölümüyle 11 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de yayınlandı.

GÜNEŞİN KIZLARI 30. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

GÜNEŞİN KIZLARI 30. BÖLÜM FRAGMANIGÜNEŞİN KIZLARI 30. BÖLÜM ÖZETİ

Ali, Selin’in gerçek babasının Zafer olmadığını öğrenmiştir. Haluk, Zafer’i arabaya atıp hastaneye yetiştirmeye çalışır. Güneş, Haluk’tan gelecek haberi sabırsızlıkla beklerken Haluk ona Zafer’in öldüğünü söyler. Ali, Selin’in gerçek babasının Zafer olmadığını öğrenmiştir. Selin’e bunu söylemek için onu dağ evine götürür.

Savaş, Haluk’un sırrını bilmektedir. Nazlı’nın da bilmesi gerektiğini düşünmektedir. Peki Nazlı’ya bunu söyleyebilecek midir?

GÜNEŞİN KIZLARI SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Zafer, Güneş’e derdini anlatır ve yardım ister. Güneş, bir çocuğun göz göre göre ölmesine izin vermeyecektir. Kızlarla durumu paylaşır ve Nazlı Almanya’ya gidip, donör olmak istediğini söyler. Elbette ne Nazlı ne de Güneş, Nazlı’nın iliğinin işe yaramayacağını bilmemektedir.

Zafer, Haluk’a o uçağa binenin Peri olması gerektiğini söyler. Yoksa Güneş her şeyi öğrenecektir. Selin, Zafer’in eve gelmesiyle dağılır. Zafer’in karşısına çıkıp Selin’den uzak durması gerektiğini söyleyen Ali ise kendisini şok edecek büyük bir sırrı öğrenir.

Moral kazanmak için gençler beraber buz pateni yapmaya giderler. Burada Selin’in güzelliğini fark eden bir yapımcı onu deneme çekimine çağırır. Savaş kendisini dövdürtenin Haluk olduğunu öğrenince Haluk’la yüzleşir.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0