Güneşlenmeyi abartanlar

Bronz bir ten, yaz aylarının en güzel yanlarından biri. Fakat bazen istenmeyen durumlara yol açabiliyor. İşte güneşlenmeyi abartan insanların trajik sonu...

Güneşlenmeyi abartanlar
Sarışınlara en çok yakışan renklerSarı saçlılar ne renk giymeli? Sarı saçlarınızla şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız sarışınlara en çok yakışan renkler hangileri sizler için derledik...
Ayva maskesiyle güzelleşmek nasıl olur? Ayva maskesi nasıl yapılır?Ayva, yaprağından çekirdeğine kadar her kısmı mucizelerle dolu bir meyvedir. Peki bu meyveyi gerektiği gibi kullanabiliyor muyuz? Kış aylarının vazgeçilmez tadı ayvalı tatlılar ve çaylar da gösteriyor ki ayva hayatımızda özellikle zorlu kış günlerinde vazgeçilmez bir tat.
Gazlı bebeklerde ilerde migren olabilirSıklıkla yetişkin kadınlarda görülen migren, okul öncesi ve okul çağı çocuklarında da görülebilir. Ailesinde migren olan ve bebekliklerinde gazlı olan bebeklerde bu olasılık artıyor.
Semizotunun faydalarıYıllık otsu bit bitki olan semizotunun; gövdesi yatık, yaprakları sapsızdır. Semizotunun yenilen kısmı ise: Yeşil yapraklarıdır ve bazı körpe sapları yenebilir. Tadı biraz ekşimsi olan semizotunun çiçekleri de mevcuttur. Sarı, pembe veya kırmızı renkte olan çiçeklerinin dışında, çiçeklerinin meyvelerinin içinde küçük tohumlar da bulunur. Birçok yörede farklı isimlerle anılan semizotu; Gaziantep’te pirpirim olarak bilinir. Bakır ve manganez mineralleri içerir. Hem her yerde yetişen, hem bu denli faydalı olan bu bitkinin tüketimi de oldukça kolaydır. İçerdiği omega 3 sayesinde balık yemeyenler için bu bitki hayat kurtarıcıdır.
Çocuklara sebze yedirmenin yollarıÇocuklara sebzeler arasındaki savaş, insanlık tarihi kadar eski. Yalnızca sizin değil, dünya üzerindeki birçok ebeveynin çocuğu da bezelyelerini masanın altına atıyor, karnabaharlarını cebinde saklıyor, sebze yememek için ailesini peşinde koşturuyor. Bir grup beslenme uzmanıyla denenen bu yöntemleri okuduktan sonra saklayın, düşmanın eline geçmesini istemezsiniz.
Diyet yaparken buna dikkat etmelisiniz!Genellikle diyet yapmak birçok insanın zorlandığı bir konu olsa da aklınızda bitirdiğiniz andan itibaren başaramayacağınız hiçbir şey yoktur. Bu nedenle diyet yaparken en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri sebze tüketimi olmalıdır.
Erkeklerin sevdiği kadın davranışlarıKadın erkek ilişkileri arasında genellikle hep inişler ve çıkışlar mevcuttur. Bu nedenle yapılan araştırmalar geniş bir bakış açısına sahiptir. Erkeklerin kadınlardan beklentileri hem çok az hem de çok kolay yapabileceğiniz davranışlardır.
Yazın evinizi güzelleştirmenin yollarıGenellikle kadınların ilgi alanına giren ve evlerinin içlerindeki eşyaları sürekli değiştirmelerini sağlayan mevsim geçişleri için birbirinden farklı fikirler mevcuttur. Özellikle yaz aylarını kapsayan bu fikirlerle birlikte evinizin dekoruna renk ve şıklık katabilirsiniz.
Üniversitedeki öğrenci tipleriÜniversite görmüş herkes bilir ki birbirinden farklı öğrenci kalıpları vardır herkes bu tiplerden birine mutlaka benzer. Üniversite hakkında bir fikri olmayanlar için de fikir oluşturacak listemize buyurun!
Beyazın Gücü