Güney Afrika'daki evlenme teklifi hem Ece Seçkin'i hem de yerli halkı şaşırttı

Ece Seçkin'in pilot sevgilisi Çağrı Terlemez'den aldığı marjinal evlenme teklifi, olayda yer alan herkes için ilginç anlara sahne oldu. Hem damat adayı, hem gelin adayı, hem de yerel halkın biraz memnun biraz şaşkın oldukları görüldü.

Güney Afrika'daki evlenme teklifi hem Ece Seçkin'i hem de yerli halkı şaşırttı

Bu ne ya? Bu ne ya?

Bu ne ya? Bu ne ya?

Güney Afrika'da bir kabilenin ortasında ilginç giyimli iki insan görünce "Bu ne ya, bu ne ya, of bu ne ya?" diyebilirsiniz. Fakat artık evlenme teklifine önem veren çiftler benzersiz ve şaşırtıcı bir şeyler organize etmek istiyor.

Özellikle de videoya çekiyorlar ki bundan yıllar sonra da dönüp izleyebilecekleri unutulmaz bir anıları olsun. Ece ve Çağrı'nın evlilik teklifi anları da hakikaten unutulmaz olmuş. Kabile üyeleri de her ne kadar profesyonelliği elden bırakmayıp dansa devam etse de bazılarının şaşkınlıkları gözlerinden belli oluyor.
 

'Adeyyo'dan anlamalıydık

'Adeyyo'dan anlamalıydık

Ece Seçkin'in 'Adeyyo' adlı şarkısı ilk çıktığında uzun süre ne anlama geldiği konuşulmuştu. Altından kabile hayatı ve ilkel dille bağlantılı bir şey çıkacağını düşünmeliydik. Çağrı Terlemez de müstakbel eşi Ece Seçkin'in bu merakını fark etmiş olmalı ki sürpriz evlenme teklifini böyle planladı.
 

Hoşuna mı gidiyor?

Hoşuna mı gidiyor?

Böylesi marjinal ve iç gıcıklayıcı bir evlenme teklifi almak insanın hoşuna gitmez mi? Elbette  gider. Ece Seçkin de "Bir an bile düşünmeden evet dedim" diyerek bu heyecanını belirtiyor.

Nedenini bilmiyoruz fakat evlenme teklifi sadece erkeklerden bekleniyor. Bazı erkekler de "Madem bu düzeni değiştiremiyoruz bari eğlenceli eğlenceli bir şeyler olsun. Hadi öyle bir şey yapalım kafamıza göre" diyerek sevgili gelinlerinin gönlünü fethediyor.

Evleniyoruz Sayın Seyirciler

Evleniyoruz Sayın Seyirciler

Ece Seçkin bu anları Instagram hesabından paylaşarak cümle aleme evleneceğini duyurmuş oldu. Artık düğün tarihi, düğün yeri gibi detayların konuşulacağı telaşlı zamanlara girecekler. Bakalım bu duygusal zamanlar Ece Seçkin'i romantik şarkıların duygusal prensesine çevirecek mi?

Aman Aman nazar değmesin

Aman Aman nazar değmesin

İmrenerek bakılan çiftlerin evliliğin eşiğinden döndüğünü sıklıkla görüyoruz. Ece Seçkin ve Çağrı Terlemez'in bu eğlenceli organizasyonlarının tamamına ermesini diliyoruz. İlişkileri nazardan uzak olsun.

Ayrıca evlenmelerinde emekleri olan kabile üyelerinin hepsini olmasa da kabilenin reisini düğüne davet etmeleri ince bir hareket olur. En azından ben kabile reisi olsam ve davet edilmesem döner derim ki: Adeyyo nana neyyo adeyyo nana ne!

turcel.orman@milliyet.com.tr
 

Bu makaleye ifade bırak