21.04.2017 - 09:38 | Son Güncelleme: 21.04.2017-9:40 A-A+

Gupse'nin rolü Ahu'ya gitti

Talihsizlikler Gupse Özay'ın peşini bırakmıyor. Önce kedisi kayboldu, şimdi de Cem Yılmaz'ın filmindeki rolünü Ahu Yağtu'ya kaptırdı.

Gupse'nin rolü Ahu'ya gitti

Ünlü oyuncu upse Özay 13 gün önce kedisi Betü'yü kaybetti. O günden beri her yerde kedisini arayan güzel oyuncu sosyal medyadan da vatandaşlara çağrıda bulunuyor. Öte yandan Gupse Özay'ın diğer talihsizliği de mesleğinde oldu. Cem Yılmaz mayıs ayında çekimlerine başlayacağı “ArifV216” filminin kadrosunda Gupse Özay’ın adına da yer vermişti. Gupse Özay da, “Cem teklif etsin setinde çay bile taşırım” demişti. Duymayan Kalmasın programında yer alan habere göre Cem Yılmaz’ın yeni filmiyle ilgili açılan resmi hesapta Gupse Özay’ın adı resmi hesaplardan çıkarıldı. İddiaya göre Cem Yılmaz Gupse Özay’ın rolünü son anda eski eşi Ahu Yağtu’ya verdi. Cem Yılmaz, böylece yıllardır komedi filmi çekmek isteyen oğlunun annesi Ahu Yağtu’nun da gönlünü yapmış oldu.  (Akşam)
 

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.