26.10.2016 - 18:20 | Son Güncelleme: 26.10.2016-18:22 A-A+

Gurbetçilere Bülent Ersoy müjdesi

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, 5 yıl aradan sonra Almanya'da sahne alacak.

Gurbetçilere Bülent Ersoy müjdesi

Ses sanatçısı Onur Akay, Bülent Ersoy'dan özür dileyerek bir video paylaştı. Söz konusu video ile Diva'nın, 5 yıl aradan sonra Almanya'ya gideceği ve 17 Aralık 2016 tarihinde Dortmund Gramofon Müzikhol'de sahne alacağı öğrenildi.

"BASTIĞI YERİ BİLE ÖPERİM"

Türk sanat müziğinin usta sanatçısının Almanya'da sahne alacağını duyuran Onur Akay, "Gurbetçilere müjde! Diva, yurt dışında kendi ismine yakışan bir mekan bulamadığı için sahne almıyordu. Patronu Hasan Dere ile anlaştı ve 5 yıl sonra ilk kez yurt dışında sahneye çıkacak. Kadrosunda ise Semiha Yankı ve Asena var" ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada Bülent Ersoy'un cinsiyet değiştirmeden önceki fotoğraflarını yayınlayarak, söz konusu fotoğraflarının artık basında yer almaması için ünlü sanatçının mahkemeye başvurmasına yol açan Akay, "Bu arada geçtiğimiz günlerde paylaştığım o fotoğraflar için özür diliyor, ellerinden öpüyorum. Bende ona karşı öyle bir sevgi var ki, bastığı yeri bile öperim" mesajını yayımladı.

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.