Güzel bir ilişkinin püf noktaları..

Çiftler arasındaki ilişkiyi güçlendiren en önemli etmenlerden birisi de cinsel yaşamdır. Birbirinize öpüşünüz ve dokunuşunuz tüm ruh ve beden sağlığınızı etkileyen bir oyunun ilk perdesidir. Bu oyunu her seferinde farklı bir şahesere dönüştürmek de tamamen sizin elinizde.

Güzel bir ilişkinin püf noktaları..
İlkbahar & Yaz 2015 Liu Jo Accessories koleksiyonuKoleksiyonu iki farklı tema ile karşımıza çıkıyor.Arizona Çölünden ilham alan birinci temada, özgür ruhlu ve maceracı Liu Jo kadınına sesleniliyor.
Yaza kıl sorununuz olmasınVücudun özellikle güneşe maruz kalan bacak, kol, omuz ve boyun gibi kısımlarında, bronzlaşmış tene uygulanan lazer epilasyondan yeterli verim alınamıyor. Büyüyen kıl kökleri gözden kaçıyor.
İlaçlı tedavi tartışılıyorUzman psikolog Mahmut Yıldırım, çocuklarda dikkat dağınıklığının tedavi edilmemesi durumunda kişinin yetişkinlik dönemleri, evlilikleri ile iş ve sosyal yaşantılarının zarar gördüğünü belirtti.
Menopoz kilo alımı ilişkisiUzman Diyetisyen Şefika Aydın Selçuk, menopoz sonrası kadınlardaki en büyük sorunun hızlı kilo alınması olduğunu söyledi.
Börek yapmanın püf noktalarıTürk mutfağının vazgeçilmezlerinden olan börek, yapımı zor ve meşakkatli olduğu kadar yemesi enfes olan bir yiyecektir.
Pelin Öztekin zayıflama sırlarını anlattıTV 8’deki Hülya Avşar’ın programına konuk olan Pelin Öztekin zayıflama sırlarını anlattı.
Kadınlar neden orgazm taklidi yapar?Daily Mail'de yayınlanan bir araştırmaya göre kadınların %80'i orgazm taklidi yapıyor.
Eviniz için kış indirimini kaçırmayınHabitat,Sonbahar-Kış koleksiyonuna özel üçbine yakın ürünlerini %60'a varan indirimle sunuyor.
Kışkırtıcı yeni efsaneNestlé DAMAK Gece, yeni heyecanlar arayanlar için, tutkulu ve kışkırtıcı bir deneyim sunuyor.
PEMBE BLOG
1/7

Kaçamak dokunuşlar…

Birbirinize nasıl yaklaştığınız çok önemlidir. O mutfakta iş yaparken yavaşça arkasından yaklaşıp beline sarılın. Kulağına onu sevdiğinizi fısıldayın ve yavaşça boynundan öpün. Unutmayın vücutta bulunan çoğu sinir kulak ve çevresinden geçer. Bu ona sunacağınız en kibar davettir.

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.