Güzel bir ilişkinin püf noktaları..

Çiftler arasındaki ilişkiyi güçlendiren en önemli etmenlerden birisi de cinsel yaşamdır. Birbirinize öpüşünüz ve dokunuşunuz tüm ruh ve beden sağlığınızı etkileyen bir oyunun ilk perdesidir. Bu oyunu her seferinde farklı bir şahesere dönüştürmek de tamamen sizin elinizde.

Güzel bir ilişkinin püf noktaları..
YORUMLAR
GönderKalan 420 karakter
MODA
Parizyen stil nasıl yaratılır?Paris, Fransa'nın moda ve tarz başkenti. Paris kadınları ise her zaman sade ancak tarz olmayı başarıyor. Peki, Parizyen stil nasıl yaratılır?
GÜZELLİK
İlk su katkısız şampuan üretildiODTÜLÜ kimya mühendisi dünyanın ilk su katkısız şampuanını üretti!
AİLE
Dikkat Eksikliği Tanı ve Tedavisinde NeurofeedbackDikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğunun tedavisinde Neurofeedback terapisi, basit bir prensibe dayanmaktadır.
SAĞLIK
3 kişiden biri, dişini günde 1 kez bile fırçalamıyor…Ağız ve Diş Sağlığı Haftası’nda, Türkiye’nin manzarası hiç de beyaz değil…
YEMEK
Lezzetine doyulmaz Külbastıİstanbul’un en nezih semtlerinden Fenerbahçe’de yer alan Dalyan Club, yenilenen menüsüyle kışa hazır.
DİYET
Diyet yapanlar için özel önerilerKilo vermek isteyenlerin kriz anınızda hem tatlı hem tuzlu ihtiyacınızı giderecek küçük atıştırmalıkları sizin için hazırladık.
İLİŞKİLER
Kadın- Erkek yok! Birey var!Hipnoterapist kimliği ile toplumsal konular üzerine yazdıklarıyla ilgi odağı olan Gani Eser bu kez hukukçu ve sosyolog kimliği ile yazdı
DEKORASYON
Yuvarlak yemek odalarıSofralarında rahatlığı tercih edenler için...
YAŞAM
Madonna ‘ya 30. yıl kutlamasıPop kraliçesi Madonna’yı bir süperstar mertebesine çıkaran en ünlü albümü “Like a Virgin” için 30. yıl kutlaması .
PEMBE BLOG
1/7

Kaçamak dokunuşlar…

Birbirinize nasıl yaklaştığınız çok önemlidir. O mutfakta iş yaparken yavaşça arkasından yaklaşıp beline sarılın. Kulağına onu sevdiğinizi fısıldayın ve yavaşça boynundan öpün. Unutmayın vücutta bulunan çoğu sinir kulak ve çevresinden geçer. Bu ona sunacağınız en kibar davettir.