Güzel bir ilişkinin püf noktaları..

Çiftler arasındaki ilişkiyi güçlendiren en önemli etmenlerden birisi de cinsel yaşamdır. Birbirinize öpüşünüz ve dokunuşunuz tüm ruh ve beden sağlığınızı etkileyen bir oyunun ilk perdesidir. Bu oyunu her seferinde farklı bir şahesere dönüştürmek de tamamen sizin elinizde.

Güzel bir ilişkinin püf noktaları..
Marks &Spencer’ın sonbahar koleksiyonuSonbahar modasının en güzel parçalarıyla sezonu açan Marks &Spencer, tüm yaştan ve zevkten kadına hitap ediyor!
Photoshop güzeli ünlülerÜnlülerin photoshop'suz hallerini görünce çok şaşıracaksınız.
Vücudun verdiği hastalık sinyalleriİngiliz sağlık sitesi ‘Healthista’da sağlık üzerine makaleleri yayımlanan doktor Deyo Famuboni, vücutta oluşan bazı belirtilerin hangi hastalıkların belirtisi olabileceğini açıkladı.
Evde pratik yoğurt tarifiSiz de yoğurdunuzu evde yaparak katkı maddelerinden arınmış en sağlıklı şeklini tüketebilirsiniz...
Evlilik sözleşmesinden korkmayın!Son yıllarda sık sık gündeme gelen ‘evlilik sözleşmesi’ oplumda 'bu yalnızca bir mantık evliliği' algısı oluşturabiliyor.
Kendin yap laptop çantasıSiz de laptop çantanızı kendiniz tasarlayarak kullanımı rahat ve şık bir çanta elde edebilirsiniz...
Eşsiz bakım, premium gençlikLIERAC’ın yaşlanma karşıtı bakımdaeşsiz serisi Premium, ‘ölümsüzlük’ proteini foxo’nun yeniden üretilmesini sağlarken sonsuz güzellik isteyen kadınlar için gençliğin anahtarını sunuyor
PEMBE BLOG
1/7

Kaçamak dokunuşlar…

Birbirinize nasıl yaklaştığınız çok önemlidir. O mutfakta iş yaparken yavaşça arkasından yaklaşıp beline sarılın. Kulağına onu sevdiğinizi fısıldayın ve yavaşça boynundan öpün. Unutmayın vücutta bulunan çoğu sinir kulak ve çevresinden geçer. Bu ona sunacağınız en kibar davettir.