Güzel bir ilişkinin püf noktaları..

Çiftler arasındaki ilişkiyi güçlendiren en önemli etmenlerden birisi de cinsel yaşamdır. Birbirinize öpüşünüz ve dokunuşunuz tüm ruh ve beden sağlığınızı etkileyen bir oyunun ilk perdesidir. Bu oyunu her seferinde farklı bir şahesere dönüştürmek de tamamen sizin elinizde.

Güzel bir ilişkinin püf noktaları..
Allık mucizesi: Tek ürünle 3 çözüm“Yanak farı” olarak da nitelendirebileceğimiz allık, renklerine ve çeşitlerine göre birçok konuda yararlanılabilecek esnek ve işlevsel bir ürün. Bu mucizevi ürünle, sen de 1 taşla 3 kuş vurabilirsin!
UpSpring Baby ÜrünleriBebekform.com, başarısı kanıtlanmış UpSpring Baby ürünleri ile anneleri buluşturuyor.
Sigara öksürüğüne doğal çözüm!Dr. Mustafa Eraslan insan sağlığını tehdit eden sigara kullanımına karşı doğal bitkilerle çözüm önerilerinde bulundu.
Pratik sosisli yumurta tarifiHem pratik hem de güzel bir sunuma sahip lezzetli sosisli yumurta hazırlayabilirsiniz.
Düzenli cinsel hayat kalp krizi riskini azaltıyorUzmanı Doç. Dr. Alp Burak Çatakoğlu haftada iki gün cinsel birlikteliği olan kişilerde kalp krizi görülme oranının düşük olduğunu belirtti.
Doğa dostu kendin yap objelerÇöpe atmak yerine basit değişikliklerile pek çok malzemeye yeniden hayat verebilirsiniz.
Çocuklar sanat için UNIQ İstanbul'daUNIQ Çocuk; birbirinden renkli ve eğlenceli, çocukların yaratıcılığını geliştirmeye yönelik atölyelere ev sahipliği yapmaya başladı.
PEMBE BLOG
1/7

Kaçamak dokunuşlar…

Birbirinize nasıl yaklaştığınız çok önemlidir. O mutfakta iş yaparken yavaşça arkasından yaklaşıp beline sarılın. Kulağına onu sevdiğinizi fısıldayın ve yavaşça boynundan öpün. Unutmayın vücutta bulunan çoğu sinir kulak ve çevresinden geçer. Bu ona sunacağınız en kibar davettir.

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.