Güzel bir ilişkinin püf noktaları..

Çiftler arasındaki ilişkiyi güçlendiren en önemli etmenlerden birisi de cinsel yaşamdır. Birbirinize öpüşünüz ve dokunuşunuz tüm ruh ve beden sağlığınızı etkileyen bir oyunun ilk perdesidir. Bu oyunu her seferinde farklı bir şahesere dönüştürmek de tamamen sizin elinizde.

Güzel bir ilişkinin püf noktaları..
Sevgililer Günü'nde kalbiniz Nautica ile atsınKlasik stilini casual şık tasarımlarla buluşturanların ilk tercihi Nautica, Sevgililer Günü’nde de zamansız parçalarıyla mükemmel hediyeler sunuyor.
Saçlar hakkında yanlış bilinenlerAcilen bunlara inanmayı bırakmanız gerek. İşte saçlar hakkında yanlış bilinenler...
Yuttuğu pil ciğerinde delik açtıPil yutan iki yaşındaki kız, yuttuğu pil ciğerinde delik çaınca ölümden döndü.
Ölümle savaşan kızın annesinden ağlatan mektup!Kadriye Hacıoğlu 18 yıl önce beyincik erimesi teşhisi koyulan Cemre Nur için duysusal bir mektup kaleme aldı. Kızı ölümle pençeleşen annenin mektubu tüm Türkiye'yi ağlattı!
Tost tarifleriPratik, doyurucu ve lezzetli olduğu için her öğün tost tercih edebiliyoruz. İşte tost severlere birbirinden farklı ve iştah açıcı tost tarifleri...
Kocası, zayıfladı diye boşandı11 ayda 100 kilo veren kadın, zayıfladıktan sonra kocasının ona "Şişman" demeye başladığını ve bu sebeple boşandıklarını açıkladı.
Uyuma şekliniz ilişkiniz hakkında ne söylüyor?Partnerinizle uyuma şekliniz ilişkinizde neler olup bittiği hakkında ipuçları veriyor. Peki hangi uyku pozisyonları hakkında endişelenmeniz gerekiyor?
Küçük eşyaları düzenlemek için şık fikirlerTakılar, tokalar, gözlükler, makyaj malzemeleri, şapkalar... Hepsi birbirinde ve aradığınızı bulamıyorsanız işte küçük eşyalarınızı düzenlemek için en şık fikirler.
Lacoste ile 14 Şubat'ta yıldız çift siz olunSpor şıklığın yegane adresi Lacoste, Sevgililer Günü’nde de konforundan ve stilinden ödün vermeyenlerin bir numaralı tercihi oluyor.
PEMBE BLOG
1/7

Kaçamak dokunuşlar…

Birbirinize nasıl yaklaştığınız çok önemlidir. O mutfakta iş yaparken yavaşça arkasından yaklaşıp beline sarılın. Kulağına onu sevdiğinizi fısıldayın ve yavaşça boynundan öpün. Unutmayın vücutta bulunan çoğu sinir kulak ve çevresinden geçer. Bu ona sunacağınız en kibar davettir.


Sende Sorunu Sor