İzmir

Yerel Haber
10 Ağustos 2018 - 20:20

Güzelhisar'da Yıldızlar Altında Sinema Keyfi

IHA

Aliağa Belediyesi, Türk sinemasının son dönemdeki önemli yapımlarını kentin farklı mahallelerinde vatandaşların ayağına kadar götürüyor.
Aliağa Belediyesi, kültür sanat faaliyetleri kapsamında düzenlediği Aliağa’da Yaz Sine Günleri ile eski yaz akşamları özlemini gideriyor. Kentin farklı mahalle ve parklarında gösterime sunulan sinema filmleri vatandaşlara nostaljik saatler yaşatıyor.
Her akşam farklı bir mahallede sinemayı vatandaşının ayağına götüren Aliağa Belediyesi, son olarak Güzelhisar Mahallesi’nde “Bizim Köyün Şarkısı” isimli filmi izleyici ile buluşturdu. Başrollerinde ilk kez ve sadece çocukların yer aldığı filmde, İstanbul’dan Muğla’ya taşınan bir baba ve iki çocuğunun köye alışma sürecini eğlenceli bir dille işlendi. Komedi türündeki film özellikle çocuklar tarafından ilgiyle izlendi. Açık havada yıldızlar atlında sinemanın tadını çıkartan vatandaşlara Aliağa Belediyesi tarafından patlamış ve gazoz ikramı da yapıldı.

İzmirYerel Seçim Sonuçları

İzmir Hava Durumu

14°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.