Güzellik

Mayonezin şaşırtıcı faydasıÖzellikle kızartma yemeklerinde bolca tüketilen mayonezi saçınıza sürmeyi denediniz mi? Bu yöntemi deneyenler mayonezin saç üzerinde olumlu etkilerine şahit olduklarını söylüyorlar.
Yazın yeni trendi: Unicorn gözlerUnicorn her zaman en trend figürlerden biri. Daha önce örgüsü ve aydınlatıcısı ile öne çıkan unicornu, bu yaz gözlerde göreceksiniz... İşte Unicorn gözler:
10 yaşındaki çocuğun makyaj yeteneği fenomen olduYeteneği Instagram'da keşfedilen çocuğun 80K takipçisi var... Smokey gözler, kontür, kıvrık kirpikler... Her şeyi yapabiliyor.
Saçınızı doğal yollarla boyayınAynaya baktığında saçlarını ışıl ışıl ve güzel görmek bir kadın için büyük mutluluk sebebi. Yazın gelmesiyle birlikte saçınızı doğal yöntemlerle boyayabilir ve biraz dinlendirebilirsiniz. İşte saçları doğal yolla boyamanın 3 yolu:
Botoks etkili muz maskesiMuz, içerisinde bulunan vitaminler sayesinde cildin yaşlanmasını ve kırışmasını geciktirirken cilde botoks etkisi sağlar. İşte botoks etkili muz maskesi...
Göbeğe buz koymanın vücuda etkileriGöbeğinize buz veya buz torbası koyduğunuzda vücudunuza olan etkilerine inanmayacaksınız. Birçok kişi tarafından denenen bu yöntemden oldukça etkili sonuçlar alındığı söyleniyor.
Doğal güzellik maskeleriMükemmel bir cilt istiyorsanız öncelikle cilt bakımı ve maskeleri şart. Ama bunun için bir kozmetik mağazasına gidip pahalı ürünler almanıza gerek yok. İşte evdeki malzemelerle yapabilecek size önerebileceğimiz maskeler:
Vücudunda 500 den fazla doğum lekesiyle doğduAlba Parejo, küçük yaşlarından beri dış görünüşe önem veren arkadaşları ve yakınları tarafından sürekli dışlandı. Dışlanmakta yetmemiş çeşitli işkencelere ve zorbalıklara maruz kaldı. İşte tüm yaşananlara rağmen kendisini sevmeyi öğrenen Parejo’nun görüntüleri…
Sivilcelerden kurtulma yollarıSivilcelerden kurtulma yolları çoğu zaman zorlayıcı olabiliyor ya da etkisini göstermesi zaman alabiliyor. Peki kimyasal madde kullanmadan evde sivilcelerden kurtulma yolları nelerdir?
Makyajı çıkarmanın 8 doğal yoluYoğun geçen bir günün ardından makyaj çıkarmak ve yüz temizlemek çoğu kadın için işkenceye dönüşebilir. Sizi çok fazla uğraştırmadan, hiçbir kimyasal kullanmadan, doğal yöntemlerle de makyajınızı çıkarmak mümkün. İşte o yöntemler:
Makyaj ile uyumanın zararlarıHepimizin ara ara üşenip veya yoğun geçen günün sonunda yorgun düşüp makyajımızı çıkarmadan uyuduğumuz zamanlar oluyor. Peki, bu seferlik bir şey olmaz diyerek makyajlı uyuduğumuz zamanların cildimize olan zararlarını biliyor muyuz? İşte, makyaj ile uyumanın zararları...
Diş beyazlatma kalemi nedir, ne işe yarar?Son zamanlarda ismi çok fazla duyulan diş beyazlatma kalemi insanlar tarafından çok merak ediliyor. Diş beyazlatma kalemini kullanmak isteyenlerin akıllarında sadece şu soru var; diş beyazlatma kalemi nedir, ne işe yarar? Marketlerde, eczanelerde ve kozmetik mağazalarında bulabileceğiniz diş beyazlatma kalemi nedir, ne işe yarar diyorsanız cevaplarını birazdan öğreneceksiniz.
'Pembenin tatlılığı'