Ayak Mantarı

Ayak Mantarı

Ayak Mantarı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ayak Mantarı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Ayak Mantarı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ayak Mantarı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 92 ayak mantari haberi bulunmuştur.

Tırnak batığına ağrısız çözüm
Tırnak batığına ağrısız çözümedikal Estetik Hekimi Dr. Bora Özcan, birçok vatandaşın rahatsız olduğu tırnak batımlarına kullandıkları Alman teknolojisi sayesinde ağrısız ve sızısız bir şekilde sadece 1 saatte çare bulduklarını söyledi. Ege Bölgesi’nin ilk ayak bakım merkezi Manisa’da açıldı. Tırnak batmalarından muzdarip olan vatandaşlar, tırnaklarını çektirmeye gerek kalmadan uygulanan sistemle bir saat içinde normal hayatlarına devam ediyorlar. Yaptıkları uygulama hakkında bilgi veren Medikal Estetik Hekimi Dr. Bora Özcan, “Manisa’da bir ilke imza attık. Tıbbı cihazlar ile ayak sağlığı için ayak bakımı yapıyoruz. Bu konuda vatandaşımıza yardımcı olduğumuz konular arasında tırnak batması, nasır tedavisi, ayak mantarı, tırnak mantarı, çatlak tedavisi, diyabetik ayak tedavileri ve genel ayak bakımları. Bildiğiniz pedikürden çok farklı bir sistem bu. Medikal cihazlarla steril ortamda yapılıyor. Özellikle vatandaşın rahatsız olduğu tırnak batığı tedavisinde çok başarılı bir sistem. Tırnak çekmeye gerek kalmadan tırnağa bir tel uygulaması ile tırnak batığına çare buluyoruz. Kişi ayakkabısını rahatlıkla giyebiliyor. İşlem sonrasında kişi ağrı sızı hiçbir şey çekmiyor. İşlem yaklaşık bir saat kadar sürüyor. Bu sistemde tel takımı gayet acısız ve sızısız bir şekilde yapılıyor. Bu sistemle birlikte hasta normal hayatına devam edebiliyor. Tırnak böylelikle kendini korumuş oluyor. Tırnak yatağı yeniden oluşmuş oluyor. Steril bir ortamda yapıldığı için de herhangi bir enfeksiyon riski yok."
11.09.2019Yaşam

Yazar Sonuçları