Ayşe Acar

Ayşe Acar

Son dakika Ayşe Acar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ayşe Acar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ayşe Acar haber sayfamızda...

Ayşe Acar haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 813 ayse acar haberi bulunmuştur.

Öğretmen ve öğrencilere çirkin saldırı kamerada
Öğretmen ve öğrencilere çirkin saldırı kameradaKarabük’te öğle arasında okulun karşısında yer alan parkta 2 bayanın kediye ekmek vermediğini iddiası ile başlayan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonrası iki öğrenci ile okul müdür ve yardımcıları dahil 5 kişi yaralandı. Olay dün öğle saatlerinde Karabük merkeze bağlı Cumhuriyet mahallesinde bulunan Prof. Dr. Süheyl Ünver Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin karşısında bulunan Cumhuriyet parkında meydana geldi. İddiaya göre, Melek Aydemir ile Fatma Kızgınçelik isimli iki bayan okulun öğle arasında parkta bulunan bir köfte salonuna yemek yemeye giden Özlem Akbaş isimli öğrenciye kediye ekmek vermediği gerekçesi ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine diğer öğrenciler durumu Okul yöneticilerine bildirdi. Olay yerine gelen okul müdürü Ayşe Acar ve müdür yardımcıları bayanlar ile öğrenciyi sakinleştirmeye çalıştı. Bu sırada Melek Aydemir isimli bayan oğlu Furkan Aydemir’i arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen Furkan Aydemir ve annesi ile yanındaki diğer bayan okul yöneticilere küfür ve hakaret ederek saldırdı. Bayanların ve Furkan Aydemir’in saldırma anları ise saniye saniye cep telefonu ile görüntülendiği olayda okul müdürü Ayşe Acar, Müdür yardımcıları Zafer Yılmaz ve Salih Şen ile öğrenciler Özlem Akbaş ve Mustafa Baki Bardak yaralandı. Okul yöneticileri ve öğrenciler kendi imkanları ile gittikleri Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi edildikten sonra 5 gün süreyle işgöremezlilik raporu aldı. Olay sonrası gözaltına alınan Melek Aydemir ve oğlu Furkan Aydemir ile Fatma Kızgınçelik poliste ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakılırken, darp edilen okul yöneticileri ve öğrenciler kendilerine saldıranlar hakkında şikayetçi oldu.
11.09.2019Yaşam
Benzer Etiketler