Bülent Özveren

Bülent Özveren

Bülent Özveren ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bülent Özveren haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Bülent Özveren ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bülent Özveren haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 60 bulent ozveren haberi bulunmuştur.

GÖVDE GÖSTERİSİ
GÖVDE GÖSTERİSİAzerbaycan'daki yarı final yarışmasında final biletini 10 ülke aldı. Azeri spikerler finalistler arasında yer alan Can Bonomo'yu sona bırakınca TRT spikeri ecel terleri döktü. 57. Eurovision Şarkı yarışmasının ikinci yarı finalinde temsilcimiz Can Bonomo, Love Me Back şarkısıyla 13. sırada sahne aldı ve izleyenlerin büyük beğenisini kazandı. Can Bonomo SMS oyları sonucu finale hak kazandı. EN SONA KALINCA...Geceyi canlı yayınla aktaran TRT spikerleri finalistlerin isimlerinin açıklandığı sırada öldü öldü dirildi. 1., 2., 3. derken bir türlü Türkiye'nin ismi telaffuz edilmedi. 9. ülke de açıklanıp Türkiye'nin kaderi sona kalınca 38 yıldır Eurovision'u sunan TRT spikeri Bülent Özveren'in bile sinirleri laçka oldu. Azeri spikerler de altın bileti alan son ülkenin ismini açıklamayı erteledikçe erteledi, sonunda Özveren'den "Sinirler iyice gerildi. Orada olmak istemem açık söyleyeyim" sözleri geldi. SALON TÜRKİYE TÜRKİYE DİYE BAĞIRDIAzeri spikerler ise heyecanı tırmandırmanın tadını çıkarıyorlardı. Nihayetinde açıklamada onlardan değil salondan geldi. Salondan bir anda TÜRKİYE, TÜRKİYE sesleri yükseldi. Spikerlerde Türkiye deyince TRT spikerleri derin bir oh çekti. SPİKERDEN İTİRAFGeceyi Bülent Özveren ile birlikte sunan Erhan Konuk, o anda dayanamadı ve ne kadar gerildiğini itiraf etti;-"Derin bir oh çekiyoruz... Burda biz size pek yansıtmamaya çalıştık ama buz gibi terledik sayın seyirciler." Kaynak: gazeteciler.com
25.05.2012Cadde

Yazar Sonuçları