• Defne Samyeli kimdir? Defne Samyeli kimdir?

  Defne Samyeli kimdir? Güzelliği ve başarılarıyla dikkatleri üzerine toplayan Defne Samyeli bu gece Beyaz Show konuklarından biri. İşte Defne Samyeli hakkında merak edilen bilgiler..

  09.02.2018, Gündem
 • Bandanalı çocuğun suçu neydi?

  08.03.2015, Pazar
 • Televizyon ödüllerine muhteşem damga

  Türkiye’nin Emmy töreni olarak kabul edilen Antalya Televizyon Ödülleri, dün akşam sahiplerini buldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve AKSAV tarafından bu yıl 4. kez organize edilen tören 1 milyon 200 bin TL ye mal olan Mardan Otel de yapıldı. Mine Tugay ile Engin Hepileri nin sunduğu gece, kırmızı halı geçişiyle başladı.

  28.04.2013, Magazin
 • ‘YERLİ EMMY’DE ŞIKLIK GEÇİDİ ‘YERLİ EMMY’DE ŞIKLIK GEÇİDİ

  1 milyon 200 bin liraya mal olan 4. Antalya Televizyon Ödülleri’nin kırmızı halı töreni hayli ‘şık’ geçti. Konuklar arasındaki şıklık yarışına sahne olan gecede kadın oyuncular güzellikleriyle herkesi büyüledi

  29.04.2013, Gündem
 • BEYAZ’LA EĞLENCE VE KAHKAHA

  Beyaz Show’un bu haftaki konukları Kibariye, Defne Samyeli, Murat Göğebakan ve ‘Geniş Aile’ dizisinin ‘Koyu Bilal’i Fırat Tanış’dı.

  19.06.2010, Cadde
 • Eren Talu onun ‘ilk flörtü’ydü

  Defne Samyeli şöhreti yakaladığı ilk günlerde her söyleşisinde “Hiç flörtüm olmadı” diyordu. Sonra karşısına Eren Talu çıktı. Hem meslek hem de aile hayatında her şey yıllarca harika gitti. Ama son dönemde önce işini kaybetti, sonra da evliliğindeki pürüzsüz görüntüyü...

  10.10.2009, Pazar
Seçili Filtreler
Tarihe göre sonuçlar
Yazarlara göre sonuçlar