• SGK hizmet dökümü nasıl alınır? SGK hizmet dökümü nasıl alınır?

  SGK hizmet dökümü, sigortalıya ait prim bilgilerini içeren ayrıntılı bir evraktır. Belgeye bakılarak, hem sigortalıya ait prim sayısı hem de primin yattığı günler tespit edilebilir. Sosyal Güvenlik Kurumu

  20.06.2018, Gündem
 • E-Devlet emeklilik yaşı sorgulama işlemi nasıl yapılır? Ne zaman emekli olurum? E-Devlet emeklilik yaşı sorgulama işlemi nasıl yapılır? Ne zaman emekli olurum?

  E-Devlet büyük kolaylıkları ile kendinden sıkça söz ettiriyor. Son günlerde ortaya çıkan soyağacı uygulaması ile çöken sistem bu ve benzer uygulamalar ile yoğun bir ilgi görüyor.

  01.05.2018, Gündem
 • E-bordro Ocak ayı memur maaşı sorgulama... 2018 yılı memur zammı... E-bordro Ocak ayı memur maaşı sorgulama... 2018 yılı memur zammı...

  E-bordro Ocak ayı memur maaşı sorgulamasının nasıl yapıldığı merak konusu oldu. 2018 yılı memur zammının ne kadar olduğu Ocak ayı maaşıyla birlikte görülebilecek. Peki e-bordro üzerinden E-bordro Ocak

  14.01.2018, Gündem
 • SGK hizmet dökümü nasıl alınır? SGK hizmet dökümü nasıl alınır?

  SGK hizmet dökümü, sigortalıların 4A, 4B ve 4C sigorta bilgilerine ulaşabilmelerini sağlar. Hizmet dökümü ile prim sorgulaması ve emekli maaşı sorgulaması da yapılabilir. SGK hizmet dökümü nasıl alınır?

  21.10.2017, Gündem
 • SGK hizmet dökümü nasıl alınır? SGK hizmet dökümü nasıl alınır?

  SGK hizmet dökümü ile emekli maaşı ve prim sorgulaması yapılabilir. 4A, 4B ve 4C sigorta bilgilerine ulaşılabilir. Mahkeme ve vize alma sürecinde de kullanılabilir. Hizmet dökümü, E-Devlet sisteminden

  20.10.2017, Gündem
 • SGK hizmet dökümü nasıl alınır? SGK hizmet dökümü nasıl alınır?

  SGK hizmet dökümü, sigortalının bilgilerinin bulunduğu belgedir. E-Devlet sistemi üzerinden alınan belge ile prim sorgulama ve emekli maaşı sorgulama gibi işlemler yapılabilir. Peki, SGK hizmet dökümü

  09.10.2017, Gündem
 • SGK hizmet dökümü nasıl alınır? SGK hizmet dökümü nasıl alınır?

  SGK hizmet dökümü, E-Devlet sistemi üzerinden alınır. Hizmet dökümü ile sigortalı olanlar sigorta bilgilere erişebilirler. Emekli maaşı sorgulama ve prim sorgulama gibi işlemler yapılabilir. SGK hizmet

  05.10.2017, Gündem
 • SGK hizmet dökümü nasıl alınır? SGK hizmet dökümü nasıl alınır?

  SGK hizmet dökümü belgesi 4A, 4B ve 4C sigorta bilgilerini gösteren bir belgedir. SGK hizmet dökümü belgesi emekli maaşı hesaplama ve prim sorgulama işlemleri de yapılabilir. Hizmet dökümü, E-Devlet sistemine

  14.07.2017, Gündem
 • SGK hizmet dökümü nasıl alınır? SGK hizmet dökümü nasıl alınır?

  SGK hizmet dökümü ile 4A, 4B ve 4C sigorta bilgilerine ulaşılabiliyor. SGK hizmet dökümü belgesi ile emekli maaşı sorgulama ve prim sorgulama gibi işlemler yapılabiliyor. Hizmet dökümü, E-Devlet sistemine

  06.07.2017, Gündem
 • SGK hizmet dökümü nasıl alınır? SGK hizmet dökümü nasıl alınır?

  SGK hizmet dökümü kullanılarak 4A, 4B ve 4C sigorta bilgilerine ulaşım sağlanabilir. SGK hizmet dökümü ile prim sorgulama ve emekli maaşı sorgulaması yapılabilir. İşe giriş tarihi bilgisine ulaşılabilir.

  01.07.2017, Gündem
 • SGK hizmet dökümü sorgulama SGK hizmet dökümü sorgulama

  Günümüzün gelişen teknolojik alt yapısı, artık milyonlarca vatandaşın yapması gereken resmi işlemleri internet üzerinden kısa sürede yapmasına olanak sağlıyor. Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili sorgulama

  28.06.2017, Gündem
 • SGK hizmet dökümü nasıl alınır? e-Devlet ile SGK hizmet dökümü sorgulama SGK hizmet dökümü nasıl alınır? e-Devlet ile SGK hizmet dökümü sorgulama

  SGK hizmet dökümü ile tüm sigorta bilgilerine erişim sağlanabilir. SGK hizmet dökümü ile emekli maaşı sorgulama, prim sorgulama yapılabilir ve işe giriş tarihi gibi bilgiler öğrenilebilir. SGK hizmet dökümü,

  23.06.2017, Gündem
 • Emekli maaşınızı online sorgulayın! Emekli maaşınızı online sorgulayın!

  Her geçen daha da önem kazanan emeklilik, pek çok kişinin hayalini kurduğu bir dönemdir. Emekliliği bekleyen pek çok kişi zaman zaman emeklilik sorgulaması işlemlerine başvurmaktadır. Siz de internet üzerinden emekli maaşı sorgulama ve hesaplama işlemini kolayca yapabilirsiniz.

  27.12.2016, Gündem
 • Online SGK sorgulama ile SSK prim gün sayısı öğrenme Online SGK sorgulama ile SSK prim gün sayısı öğrenme

  E-Devlet üzerinden SGK sorgulaması ile SSK prim gün sayınızı kolayca öğrenebilirsiniz. Sadece tek bir şifre ile tüm sigorta sorgulamalarına kolayca ulaşabilirsiniz.

  24.12.2016, Gündem
 • Emekli maaşı bilgilerine E-devlet üzerinden ulaşabilirsiniz! Emekli maaşı bilgilerine E-devlet üzerinden ulaşabilirsiniz!

  İnternetten emekli maaşı bilgisi emekli maaşı hesaplama ve sorgulama uygulaması ile alınabiliyor. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun emekli maaşı hesaplama ve sorgulama işlemleri e-Devlet üzerinden gerçekleştirilebiliyor. E-Devlet sisteminde vatandaşlar emekli maaşı hesaplama ve sorgulama işlemlerini kimlik doğrulaması yaparak, 7 gün 24 saat gerçekleştirebiliyor.

  14.12.2016, Gündem
 • Güncel emekli maaşı bilgilerinize internet üzerinden ulaşmanız mümkün! Güncel emekli maaşı bilgilerinize internet üzerinden ulaşmanız mümkün!

  Türkiye’de emeklilik ile ilgili olarak Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından emekli maaşı hesaplama ve sorgulama hizmeti sunuluyor. SGK’dan emekli maaşı hesaplama ve sorgulama hizmeti tüm vatandaşlarca kullanılabiliyor. İnternet üzerinde online emekli maaşı hesaplama ve sorgulama işlemi e-Devlet Kapısı üzerinden yapılabiliyor.

  13.12.2016, Gündem
 • Emekli maaşı zammı ve maaşınızdaki değişiklikleri internetten sorgulayabilirsiniz! Emekli maaşı zammı ve maaşınızdaki değişiklikleri internetten sorgulayabilirsiniz!

  İnternette online emekli maaşı hesaplama ve sorgulama işlemleri kolaylıkla yapılabiliyor. Online emekli maaşı hesaplama ve sorgulama işlemi ile en güncel emekli maaşı bilgilerine ulaşabilme şansına sahip olunabiliyor. Online emekli maaşı hesaplama ve sorgulama işlemi internet üzerinde sanal devlet portalı e-Devlet sistemi üzerinden kullanılabiliyor.

  08.12.2016, Gündem
 • Emekli maaşı hesaplama uygulaması ile maaş tutarınızı öğrenebilirsiniz! Emekli maaşı hesaplama uygulaması ile maaş tutarınızı öğrenebilirsiniz!

  İnternet üzerinden artık online emekli maaşı hesaplama ve sorgulama işlemi gerçekleştirilebiliyor. Vatandaşlar internet üzerinde online emekli maaşı hesaplama ve sorgulama işlemi e-Devlet Kapısı üzerinden gerçekleştirilebiliyor. E-Devlet emekli maaşı hesaplama ve sorgulama 7 gün 24 saat gerçekleştirilebiliyor.

  06.12.2016, Gündem
 • E-bordro uygulaması ile devlet memurları maaş bilgilerine internetten ulaşıyor! E-bordro uygulaması ile devlet memurları maaş bilgilerine internetten ulaşıyor!

  Maliye Bakanlığı’nın e-bordro uygulaması Türkiye’deki milyonlarca kamu görevlisinde kullanılıyor. İnternet ortamındaki Maliye Bakanlığı’nın e-bordro uygulaması oldukça yoğun şekilde ilgi görüyor. Maliye Bakanlığı’nın e-bordro uygulaması internet erişim söz konusu olan her yerden kullanılabiliyor.

  04.12.2016, Gündem
 • Emekli maaşınızın ne kadar olduğunu internetten hesaplayabilirsiniz! Emekli maaşınızın ne kadar olduğunu internetten hesaplayabilirsiniz!

  İnternet üzerinden online emekli maaşı hesaplama ve sorgulama işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Vatandaşlar emeklilik maaşı ile ilgili olarak merak ettiği tüm bilgilere internet üzerinde online emekli maaşı hesaplama ve sorgulama uygulaması üzerinden ulaşabiliyor. İnternet üzerinde emekli maaşı hesaplama ve sorgulama işlemleri 7 gün 24 saat e-Devlet Kapısı üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

  04.12.2016, Gündem
Seçili Filtreler
Yazarlara göre sonuçlar