Emre Irmak

Emre Irmak

Emre Irmak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Emre Irmak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Emre Irmak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Emre Irmak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 337 emre irmak haberi bulunmuştur.

Üniversiteli Bekirin cansız bedeni bulundu
Üniversiteli Bekir'in cansız bedeni bulunduAntalya'nın Manavgat ilçesinde dün yüzmek amacıyla girdiği Köprüçay Irmağı'nda kaybolan üniversiteli Bekir Hekim'in (24) cansız bedeni bulundu.Manavgat'ın Beşkonak Mahallesi'nde bulunan Köprülü Kanyon Turizm Bölgesi'ne kamp yapmak amacıyla gelen Ankara Üniversitesi öğrencileri Umut Bildik, Bekir Hekim, Emre Toptaş ve Başak Gümüş, dün öğle saatlerinde yüzmek amacıyla Köprüçay Irmağı'na girdi. Bir süre yüzen öğrencilerden Bekir Hekim akıntıya kapılarak gözden kayboldu. Arkadaşlarının haber vermesiyle olay yerine sağlık ekipleri, jandarma, Antalya İl Jandarma Komutanlığı Sualtı Arama ve Kurtarma Timi (JAK) ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Bekir Hekim'i arama çalışması yapıldı ancak bir sonuç elde edilemedi. Bekir Hekim'i arama çalışması bugün sabah saatlerinde yeniden başladı. Arama çalışmasına Antalya İl Jandarma Komutanlığı Sualtı Arama Kurtarma (SAK), Antalya Emniyet Müdürlüğü Deniz Polisi, Sahil Güvenlik Komutanlığı su altı ekiplerinden 15 dalgıç katıldı. Arama çalışmalarını kaybolan Bekir Hekim'in ailesi ve yakınları endişeli bir şekilde takip etti. Çalışmaların başlamasından yaklaşık 1 saat sonra Bekir Hekim'in cansız bedeni Oluk Köprü'nün 100 metre aşağısında kayalıkların altına sıkışmış şekilde SAK dalgıçları tarafından bulundu. Botla ırmak kenarına çıkarılan Bekir Hekim'in cenazesi yapılan incelemenin ardından morga götürüldü.
22.04.2019Yaşam

Yazar Sonuçları