Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Evlenme Teklifi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Evlenme Teklifi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Evlenme Teklifi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.355 evlenme teklifi haberi bulunmuştur.

Tozkoparan 27. yeni bölüm fragmanı
Tozkoparan 27. yeni bölüm fragmanıTRT 1'in büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Tozkoparan, 26. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı ve oldukça heyecanlı bir bölüme sahne oldu. Mavi Ay zorlu bir macera sonunda buldukları gizemli sandığın içinden çıkan çizimlerle bir usturlap yapımına girişir. Sinan önderliğinde Karayel’in ise pes etmeye hiç niyeti yoktur. Mavi Ay’dan önce o sandığı bulamamış olsalar da sakladıkları çizimleri onlardan alarak hatalarını özellikle Celal’e karşı telafi etme gayreti içerisine girerler. Geçmişte denizcilere yön göstermek için kullanılan bu usturlabın, yapımı bittiğinde nereyi işaret edeceği ise bilinmezliğini koruyacaktır. Ne yaptıysa Mete’yi arkadaşlarından ayıramayan Celal ise yeni planını devreye sokar. Bu sefer sadece Mete değil, tüm Mavi Ay ekibi üyeleri Celal’in kıskacı arasına girecektir. Acaba bu sefer Celal amacına ulaşarak Mavi Ay’ın arasını bozabilecek midir?Yasemin’in girmiş olduğu üniversite sınav sonuçlarının belli olması ailede büyük bir sevinç yaratırken bu sefer de onun hangi bölümü seçeceği tartışma konusu olur. Kendi istedikleri bölümü Yasemin’in seçmesini isteyen Kerime ve Sedef’in onu etkilemek için birbirinden ilginç planları vardır.Salih Hoca’nın nasihatlerinden etkilenen Sezgin cesaretini toplayarak sonunda Nurgül’e evlenme teklifi etmek ister. Bunu nasıl yapacağını bulamadığında da devreye giren Azmi ilginç fikirleriyle Sezgin’in işini daha da zorlaştıracaktır.Mavi Ay’ın amacına ulaşmasını engellemek isteyen Sinan’ın kendi inisiyatifiyle hareket etmesi, Celal’in de bütün planlarını bozacaktır.  Celal’in gazabından korkan Nevzat ise oğlu adına önemli bir karar almak zorundadır.
8.07.2019Televizyon
Kazanova Mikail yakalandı
"Kazanova Mikail" yakalandıEvlenme vaadiyle 14 ayrı kadını dolandırarak gerçekleştirdiği 200 bin liralık vurgunun ardından sırra kadem basan "Kazanova" lakaplı Mikail Ö., Ankara Emniyeti Yankesicilik Dolandırıcılık Bürosu ekiplerince yapılan baskınla Sakarya'da yakalandı. Polisin 3 aydır peşinde olduğu şüpheli lüks bir araca binmek üzereyken gözaltına alınırken, mağdur ettiği kadınlara kendisini üst düzey bürokrat ya da iş adamı olarak tanıttığı öğrenildi.Ankara Emniyeti Yankesicilik Dolandırıcılık bürosu ekiplerince yaklaşık 3 aydır takibe alınan dolancırıcı Mikail Ö. Sakarya'da gözaltına alındı. Evlenme vaadiyle 14 ayrı kadını dolandırdığı belirlenen "Kazanova" lakaplı şüphelinin kısa sürede ilerlettiği arkadaşlıklar sonrası mağdurlarına evlenme teklifi ettiği öğrenildi. Evlenme vaadinde bulunduğı kadın mağdurlarının güvenini kazanan şüphelinin yaşadığı ilişkiler sırasında toplamda 200.000 liralık vurgun yaptığı ortaya çıktı. Şüphelinin hedef değiştirdiğinde ise diğer kadınları tehdit ederek kontrol altında tutmaya çalıştığı belirlendi.Dolandırıcılık eylemlerinin ardından adeta sırra kadem basan şüpheli "Kazanova Mikail"in izini kaybettirmek için şehir dışına kaçtığı, kendisini kamufle etmek amacıyla Bolu, Kocaeli, İstanbul'da 3 ay saklandığı tespit edildi. Son olarak Sakarya'ya geçtiği tespit edilen şüpheli, dolandırıcılık eylemleri sonucu elde ettiği değerlendirilen lüks bir araca binmek üzereyken suçüstü yakalandı.
12.12.2018Haberler

Yazar Sonuçları

Benzer Etiketler